Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor csinálta az első...

Ki mikor csinálta az első terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy csak mensi elmaradásakor, vagy már előtte? Ha előtte, akkor kb mennyivel, és kijelezte e ha volt valami? 😊

2023. máj. 10. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Esedekes menstruacio elott 3 nappal csinaltam egy tesztet, mert furcsa volt, hogy a hasam nagyon gorcsol, a mellem pedig nem faj.

Menstruacio elott nekem mindig faj a mellem es soha nem faj a hasam.


Pozi lett a teszt, azota megszuletett a kisfiam is ☺️

2023. máj. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindkétszer csak utána. Csak 2 terhességem volt, nem is tervezek többet 😃

Első alkalommal épp nézték a progeszteronom, úgyhogy ott az mivel már emelkedett gyanús volt. De tesztet csak a menstruáció elmaradása után 4-5 nappal csináltam. Másodjára 1 héttel utána. Ekkor már napközben is pozitiv volt a teszt. Más tüneteim még egyik alkalommal sem voltak ilyen korán.

2023. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Harmadszor vagyok terhes. Mindegyik alkalommal megvártam míg késik pár napot és mindháromszor egyértelmű pozitív tesztet kaptam. Így nem kellett itt kérdezgetnem hogy más is látja-e a 2 csíkot és nem éltem bele magam feleslegesen.
2023. máj. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez hosszú lesz 😊


Tehát. Nálunk nagyon-nagyon nagy meglepetés volt az egész. Egy pár hónapig próbálkoztunk hogy összejöjjön a baba, mindenféle tanácsot megfogadtunk netről is, kipróbáltuk de semmi. Így hát végül úgy voltunk vele hogy hagyjuk a dolgot és majd ha a sors úgy akarja akkor összejön. Tényleg nem próbálkoztunk sokáig, kb 3-4 hónapig. Augusztus 9.-én volt utoljára mensim tavaly, szeptember körül pedig már igyekeztem "felkészülni" lelkileg az újabb mensire mivel nálam a mensi mindig is borzasztó volt, nagyon erős görcsök, olykor hányás, hasmenés kísérelte, fejfájás is szóval sosem vártam túlzottan. Szeptemberben pedig nem jött meg, nekem már 1 nap késés is nagyon furcsa volt, sosem szokott késni amióta mensizek. Teltek a napok, semmilyen tünet nem volt egyáltalán. Vártam jó pár napot, hátha megjön, eléggé türelmetlenül majd végül 11 nap késés után délután anyukám megemlítette hogy van egy darab terhességi tesztje itthon és csináljuk meg inkább a biztonság kedvéért, ha negatív akkor irány a nőgyógyász holnap mert ennyit sosem szokott késni és már aggódnunk viszont terhességre nem gondoltunk egyáltalán. Párom itthon volt, a többiek is az ebédlőben viszont a tesztet anyával titokban csináltuk meg a fürdőben. Miután megcsináltuk, alig rá pár másodpercre már megjelent a második csík is elég erősen, teljesen ledöbbentünk. Anya sírt az örömtől és én is persze, átölelt aztán rögtön futottam ki a teszttel a kezemben sírva a páromhoz a másik szobába. Szegény először megijedt hogy mi a baj, miért sírok ennyire, végül megmutattam neki a tesztet és együtt sírtunk az örömtől ölelkezve 🥰 Megmondtuk a többieknek is, érzékeny pillanat volt, örültünk nagyon. Most pedig itt vagyok 39+1 hetesen és alig várjuk már a kis hercegnőt 🥰 Még annyit hozzáteszek hogy első unoka lesz ugyanúgy az én szüleim, ugyanúgy a párom szülei számára is :)

2023. máj. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a nemvárt napján csináltam először, mert nem akartam csalódni. Halvány pozitiv volt még akkor is, ezek után pár nap múlva csináltam új tesztet, ami erősebb volt. :)
2023. máj. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Késés után vagy 1 héttel. Féltem, hogy csalódni fogok, így elodáztam, aztán a tesztcsik erősebb volt, mint a kontrollcsik:) azóta már 19 hónapos nagylány
2023. máj. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor meg kellett volna jonnie, de nem reggel, hanem delutan valamikor, mert gyanus volt, hogy a hasam sem faj, pedig maskor mar elotte 1-2 napja faj, akkor meg semmi. Egybol eros csik lett a teszten.
2023. máj. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Első gyerekkel csak 1 nap késés után. Azon meg is lepődtem, nem hittem, hogy ennyire hamar összejön (2. hónap).

Második gyerekkel menzesz előtt 4 nappal nagyon furán éreztem magam, mondtam férjemnek, hogy nem tudom honnan, de én tudom, hogy terhes vagyok. Nézett rám röhögve, hogy ugyanmár, egyszer voltunk csak együtt (1x!!!), abból nem lesz semmi.

Már aznap pozitív lett a teszt. 😂 Férjem nézte: szórakozol velem...

2023. máj. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Már félve írom le, mert mindig lepontozzák, de nekem mindkét terhességemnél a nemvárt napon annyira gyenge pozitív volt, hogy inkább tűnt száradási csíknak ha nagyon forgattam a fényben. (Predictor early) Vártam egy hetet, ha megjön az is válasz ha meg nem, akkor tesztelek újra. Akkor már erős csík volt egy hét után.
2023. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Én korai tesztelő vagyok

A predictor early nekem mutatja 6 nappal mensi előtt, 15.napon szokott megjönni ovu után, így ez nekem 9 dpo.

2023. máj. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!