Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt az első hetekbe...

Kinek volt az első hetekbe tünet a szédülés? Most hogy front van nagyon szédülök, kb 7 hetes terhes vagyok. Normális?

Figyelt kérdés

2023. máj. 12. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én is állandóan szedultem az elején. Volt, hogy munkában majdnem osszeestem, forgott velem a világ.

Orvos magnéziumot javasolt és ha nagyon szédülök üljek le, nehogy úgy elessek, hogy a hasamat ütés érje.

Aztan egyik hétről a másikra megszűnt.

2023. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Huu jó hallani hogy nem csak én vagyok így. bár én még nagyon sz elején vagyok egyébként
2023. máj. 12. 18:56
 3/15 A kérdező kommentje:
Meg rettenetesen fáj a hátam meg a derekam
2023. máj. 12. 18:59
 4/15 anonim ***** válasza:

# Első vagyok.

Nem kell megijedni, csak vigyázz magadra és pihenj sokat, napi 2-3 l folyadékot vigyél be. Nekem a 10. hét körül múlt el, most vagyok a 16. héten.

2023. máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

# szintén első

A hátfájás kegyetlen tud lenni, én még mindig küzdök vele.

Vegyél fitnesz labdát, az kicsit segít ellazitani az izmokat.

Meleg borogatás is sokat segít.

Nemrég szereztem be masszírozó kis párnát, ami egyben melegít is, nagyon bevallt.

Arra figyelj oda, hogy ha kelsz fel az ágyból, ne a hatadat eroltesd, hanem oldalt fekvő helyzetből a kezeid segítségével nyomd fel magad. Különben nekem annyira beleszur olyankor a derekamba, hogy csillagokat látok.

2023. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a biztatast

Jolenne valakivel beszelgetni tudod elso terhesseg elegge sok kerdes van bennem

2023. máj. 12. 19:08
 7/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj privátot :)
2023. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél első tünetek egyike volt, hogy forgott velem a világ. A másik a "mindjárt megjön érzés".
2023. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor azis normalie hogy gorcsolget a hasam? Annyira megijesztett
2023. máj. 12. 20:20
 10/15 anonim ***** válasza:
Persze, normális. Aztán idővel szurkalo, nyilaló érzés lesz az alhasban, ahogy ott nyúlnak a szövetek helyet csinálva a babának
2023. máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!