Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez egy pozitív terhességiteszt?

Ez egy pozitív terhességiteszt?

Figyelt kérdés

[link]


Normális fénynél nem látszik. Csak ha megbabrálom a fényeket.

Szerintetek?

[link]



2023. máj. 17. 17:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kedves valaszolok! Mivel nalam nem nyitotta meg a linket ezert torolni akartam az elozo kerdest. De csak nalam torlodott ezert nem latom az ottani valaszokat;)
2023. máj. 17. 20:46
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Segítek... Így néz ki egy pozitív x-epil.

[link]

Szívesen :)

2023. máj. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki érti, ez viszont egy negatív teszt.

Mikor értik már meg a nők, hogyha pozitív egy terhességi teszt, akkor nem kell negatívba rakni, nem kell bizonyos szögben tartani, hogy látszódjon, nem kell arra fogni, hogy nem jó a képminőség. Ha pozitív, akkor a vak is látja a 2.csikot. Nem kell ovulavio után már a 6. naptól tesztelni, meg kell várni a nem várt napját (hacsak más nem indokolja a korai tesztelést) ,és legkorábban akkor tesztelni. Olyankor általában már lehet bizni az eredményben.

Mi is szeretnénk gyereket és baromira zavar, hogy hónapok óta nem jön össze, miközben a nagylanyom első hónapban sikerült, de attól még nem őrültem meg.

2023. máj. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!