Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szivároghat a magzatvíz a 30....

Szivároghat a magzatvíz a 30. hétben?

Figyelt kérdés
A terhesség kezdetétől tisztasági betétet használok bővebb fehér folyás miatt. Pár napja rendszeresen van valami más is a betéten, egy nagyobb, majdnem színtelen vízszerű folt aminek szerintem nincs köze a folyáshoz, viszont az illata nagyon kellemetlen.
2010. okt. 10. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármikor szivároghat és nem szerencsés ha idő előtt történik. Holnap mindenképpen keresd fel a dokidat!
2010. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A magzatvíz nem lehet kellemetlen szagú.

de én dokihoz mennék,mert ha fertőzés,és em látja doki,baj is lehet belőle.

Vagy nem tudod esetleg visszatartani a vizeletedet,mert ez is előfordulhat terhességnél.

2010. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a 37. héten szivárgott, tudom, hogy más, de talán hasznos ha elmesélem, milyen volt, hátha te is be tudod azonosítani. Szóval nekem is végig bő folyásom volt és egy nap, amikor leültem éreztem, hogy annyira híg cucc jött, mintha kicsit bepisiltem volna. De nem olyan sok, épp csak több, mint a folyás. Vártam fél napot, megmaradt, főleg nagyobb mozdulatoknál. Átlátszó és szagtalan! Másnap hajnalban már ömlött a magzatvíz (előző nap a kórházból szülésznő dorgálva küldött haza, hogy kismama, hát nem ismeri fel a folyást?), este 6-ra megszületett a fiam. Szóval ha van szaga, akkor szerintem nem magzatvíz, inkább valami fertőzés. De inkább menj be a kórházba/dokidhoz, hogy nézzék meg, van egy gyors tesztjük, ami kimutatja (pH alapján) a magzatvizet. (Nálam mondjuk nem mutatta valami jól, sebaj.) Biztos minden rendben lesz, de azért futás egy dokihoz.
2010. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia...sztem is orvos...ha szivárog be is fektethetnek-vagy megindítják rossz esetben.mindenképp feküdj sokat...

szorítok,h ne legyen semmi baj

2010. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem magzatvíz. Csak ilyenkor már kezd még bővebb folyás lenni.

A magzatvíznek nincs kellemetlen illata. A dokim azt mondta, hogy ha szivárog, akkor az annyit jelent, hogy hamar megtelik vele egy betét (úgy, hogy csavarni lehet belőle a vizet), és nem marad abba.

Nekem is volt nemrégen hasonló, többször előfordult nagyobb vízszerű folt. De mondták, hogy a magzatvíz sokkal több.

2010. okt. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább valami fertőzés lehet. Menj dokihoz, számolj be, mire jutottál.
2010. okt. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!