Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Így kérnétek programcsászárt,...

Így kérnétek programcsászárt, vagy inkább később elmennétek laparoszkópos műtétre?

Figyelt kérdés
Várandóságom alatt kiderült, hogy van két petefészek cisztám, amik nem felszívódóak tehát csak műtét útján eltávolíthatóak. Ti ilyen esetben pcs-t kérnétek és akkor szedetnétek ki azt is, vagy inkább szülést követően fél év múlva elmennétek laparoszkópos műtétre?

2023. máj. 29. 09:55
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Laparoszkópos műtétben volt már részem egyébként, nem volt olyan vészes, viszont még nem szültem így azt sem tudkm milyen császáros sebbel létezni.
2023. máj. 29. 09:56
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez miatt biztos nem vállalnék be egy nagy hasi műtétet...
2023. máj. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a lapart választanám. A cisztákat se szedetném ki ameddig nem okoznak konkrét panaszt, úgyis vissza fognak jönni.
2023. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem császárom volt, laparoszkópia nem, de úgy hallottam az nem vészes. A császár utáni felépülés nagyon rossz és elhúzódhat. Persze vannak egyedi eltérések.
2023. máj. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
19%
Kérném a császárt. Egy fél éves baba mellől nem tudom biztosra meg tudnám e oldani az x idejű távollétet.
2023. máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kérnék császárt. Elkerülhető stressz a babának, egy csomó mindenbe bezavarhat, eszemben se lenne.

Volt már császárom, nekem se hiányzik egyáltalán még egy.

2023. máj. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

5


Laparral 2 nap a tavollet, nem hiszem, hogy az annyira kivitlezhetetlen lenne.

2023. máj. 29. 10:29
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt laparoszkópia, kb annyira fájt utána, mint amikor a macska karmol meg. Császárom még nem volt, de nem tudom elképzelni, hogy ennél kevésbé fájjon. Én fél éves mellett simán el tudtam volna menni egy ilyen gyors műtétre (engem konkrétan másnap hazaengedtek), nem volt túl nagy törés.
2023. máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
34%
Hát te tudod. Lehet q gyerek 6 honaposan kizárólagosan szoptatott lesz még, azt nehéz lesz megoldani távolról.
2023. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

8


Igen, nekem sem volt veszes, a drencso kivetel es a kateter jobban fajt mint maga a mutet. 😅

Nyilvan annyi volt, hogy 6 hetig utana nem terhelhettem a hasizmomat.


Ket napi adag tejet szerintem le tudok majd fejni, plusz lehet igy is elotte es utana tapszereznem kell, mert az altato kiuruleseig lehet amugy sem szoptathatom X ideig. A cisztaimat pedig muszaj kiszedni, mert az egyik mar 9 cmes.

2023. máj. 29. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!