Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes vagyok es bal oldalt...

11 hetes vagyok es bal oldalt a hasam alja faj,ha mozgok. Tegnap delutan ota,ma reggel mikor felkeltem meg jo volt. Most,hogy mozgok megint fajdogal. Normalis ez?

Figyelt kérdés
2023. jún. 4. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Nyúlnak a szalagok. Növekszik a méhed.


Akkor érdemes dokihoz menni ha sokat/sokáig vagy erősen görcsölsz vagy vérzel.

2023. jún. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális. Van olyan, akinek ez a szurkálódás végigkíséri a terhességet. Fejlődik a baba, a méhed és az egész tested alakul át. Aztán jön hozzá az a kellemes hátfájás is, ha olyan szerencsés leszel, mint én.

Sok pihenés és magnézium segít.

2023. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:-D szep kilatasok!

Mar van egy kisfiam, csak vele a covid alatt voltam terhes es sokkal nyugisabb volt minden.Most viszont allandoan rohanok, munka is van, meg persze egy 2,5 eves kisgengszter...:-D

Koszonom szepen a valaszokat! Most jobb,bizonyos mozgasok utan kellemetlen...

2023. jún. 4. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor kitartást kívánok, a kis csöppség mellett nem lehet sokat pihenni 😄
2023. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a 11.hétben vagyok. Nagyon sokat "szenvedek" a húzódásoktól. Szedem a magnéziumut, mostanra telhettem fel vele, mert már hasmenésem van tőle. Nem tudom, ha nem szedném, mi lenne. Nekem is furcsa, mert az elsővel ilyen nem volt. Azt mondják normális én meg hiszek nekik😄
2023. jún. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!