Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reménykedjek vagy felesleges?

Reménykedjek vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! A mentsruációm sajnos rendszertelen, az utóbbi két hónapban 27 majd 25 napra jött meg. Jelenleg a 27. ciklusnapon járok. Pár napja bővebb folyást tapasztalok (tejszerű, szagtalan) illetve puffadást, enyhe mellérzékenységgel. Kíváncsiságból tegnap este teszteltem Facelle tesztcsíkkal ami időn belül nagyon halvány pozitív lett. Lelkesen megcsináltam egy ugyanilyet ma reggeli elsőből is, azon viszont olyan halvány a második vonal hogy fotózhatatlan. Valaki járt már így esetleg? Válaszaitokat előre is köszönöm!

2023. jún. 13. 13:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
A reggeli tesztjeim nekem is mindig halványabbak voltak mint a délutániak 😊 próbálj meg mindig estefele tesztelni jo koncentralt pisiből. 😊
2023. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor este újra megpróbálom, bár őszintén kicsit elkedvtelenedtem a mai után, mert tényleg nagyon szemmeresztős a második vonal.. 1 éve próbálkozunk a babával. :/
2023. jún. 13. 13:59
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, ne tesztelgesse orrba szajba, felesleges, csak magadat stresszeled


2naponta csinálj 1et, meglatod erősödik-e.



Nekem ami fotózhatatlan volt, az mind negatív is maradt.

2023. jún. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ez a kép a tegnap esti, kb 5 perc elteltével készült, a másodikon kicsit levettem a fényt hogy jobban lássam. Megnéznétek?

[link]

[link]

2023. jún. 13. 15:00
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Hát tényleg elég halvány, de van ott valami. Bírj ki valahogy 2 napot, aztán tesztelj, egyértelműnek kell lennie akkor már.
2023. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! 😊
2023. jún. 13. 15:17
 7/17 anonim ***** válasza:
65%

Tényleg van ott valami, ha csak 2-3 nappal később fogant, mint gondolod, már csak emiatt is lehet most még halvány. Nekem soha semmi nem volt facelle-nél, ha negatív volt. A pozitív viszont 13. dpon az valóban szép pozitív lett.

Egyébként nekem is szabálytalan ciklusaim voltak, de nálam ez 60-80 naposakat jelentett, aztán mégis sikerült az ötödik ciklusban.

2023. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%
Miért kellet lepontozni? Nagyeszű agyoniskolázottak 🤭😊 na ezt pontozzatok le.
2023. jún. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudom miert tesztelnek előre?! Amikor terhes lettem én masfél hét késés utan teszteltem! Sejtettem hogy azert késik mert baba lesz! De ilyen koran nem jo tesztelni ,mert csalodas lehet a vege ha halvany pozi aztan masnap meg negativ..


11+3 hkm

2023. jún. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Holnap reggel az elso vizeletbol csinalj egy tesztet. Igy hogy rendszertelen a ciklusod, nyilvan nem lehet azt mondani, hogy a nem vart napjan tesztelj.

Azt esetleg tudod mikor eshettel teherbe? Ovulaciot kovetted? Ha igen akkor azt hiszem a 13.napon mar latszodik. Ha jol emlekszem

2023. jún. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!