Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhesség. Kinek volt...

Ikerterhesség. Kinek volt ikerterhessége, amely során a terhesség elején több napnyi méretkülönbség volt? Mi lett végül? Van szívhang mindkét bébinél.

Figyelt kérdés

2023. jún. 13. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem! Semmi gondot nem jelent. 12.heti genetikain 1,5 hét külömbséget mértek, 18.heti genetikain kb 2mm eltérés, szóval egyformák.

Az elejétől az egyik baba később jelent meg, gondolom nem is egyszerre fogantak ennyi az egész. Tényleg nem érdemes aggódni rajta, engem a genetikus beijesztett ezzel, elküldött a Semmelweisbe, de ott csak fogták a fejüket, hogy semmi szükség erre, hiszen a gemininél normális ha nem egyformák. 😁

2023. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy én lombikos vagyok, de reméljük nálam is csak annyi, hogy az egyik jól megfontolta h hova tapad és tovább vándorolt. 😊 remélem minden rendben lesz mint nálad! 😊😊
2023. jún. 13. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Az összes doki akinél jártam (kivéve a 12.heti) azt mondta, hogy teljesen normális dolog.
2023. jún. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jelentem a 9. heti ultrahangon tökéletesen egyformák, 23 mm mindkettő. :)


Az egyik annyira el van hátul bújva, hogy nehezen ér el pda az UH így valszeg az első UHn elmérték. :)

2023. jún. 25. 08:29
 5/6 anonim ***** válasza:

De jó!

Remélem végig rendben lesztek, ha gondolod, akkor számolj be később is, hogy fejlődnek! :)

Szurkolok nektek! :)

Egy- vagy kétpetéjűek?

2023. jún. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenképpen írok majd. :) kétpetéjűek 😊
2023. jún. 25. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!