Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon későre kaptam időpontot...

Nagyon későre kaptam időpontot genetikai uh-ra (18-20 hetesre). Baj?

Figyelt kérdés
A MÁV-ba (ÁEK) kértem időpontot, de akkorra betöltött 20 hetes leszek. Már az elsőnél is épphogy határidőbe voltam, pedig most 3 héttel előtte kértem az időpontot. Volt már valaki így? (most betöltött 18 hetes vagyok). Nem baj?
2010. okt. 12. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
A Szent Margitba járok terhesgondozásra. 2 héttel a 18. hetem előtt (nyár volt) betöltött 21. hét utnra tudtak volna időpontot adni. Javasolták, hogy hívjak fel más kórházakat, SEHOL nem volt időpont a 20. hétig. Végül betöltött 20. héttel magánrendelésre mentem, de azt mondták, az még belefér. Esetleg hívj fel pár másik kórházat, de állítólag nem gond, ha később mész pár nappal.
2010. okt. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Genetekiai uh ideje 20. hét. Ennek eredménye után esetleg további orvosi vizsgálat is lehet, ezért fontos, hogy mielőbb megcsináltasd. SOTE-n is kérhetsz időpontot.

ÉS ha minden ok, (mert miért ne lenne az) akkor az eredméynt is hamarabb megtudod és megnyugszol...

Amúgy én is ÁEK-ban voltam a nyáron, telefonon 3 hétig próbáltam hívni őket. Kedd és csütörtökön volt UH 12-től, és remélem nem sok ÁEK-s olvassa, de szerintem menj el a legközelebbi csütörtökön, mert Tőlem ott senki nem kérdezte, hogy hányra jöttem, simán érkezési sorrend van. Senki nem néz naptárat...Próba, szerencse!!

2010. okt. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csak egy javaslat a későbbiekre: én mindig rögtön az uh után kérem is a következőre az időpontot.
2010. okt. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos az ÁEK-ba amióta időpontra van, bizony kérik a nevet. A 13 hetesen már úgy volt (igaz ott hamarabb bepofátlankodtam, mert 1 óra csúszás volt, nekeme meg mennem kellett a nagylányért bölcsibe).

Arra gondoltam, mi lenne ha elmennék 4d-re, ott is meg tudják ezt csinálni?

Nem gondoltam volna, hogy 3 hétnél korábban kell szólni!

2010. okt. 12. 10:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan oda mehetsz idöpont nélkül is.Én is ugy voltam,mert nem tudta,hogy kell idöpont.7-re mentem ésmár fél 9-kor már kint voltam a kórházból.Nem fognak haza küldeni hidd el.:)
2010. okt. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

NA, akkor már tudjuk, kik miatt is van a csúszás :)))


A 4D-s helyeken is meg tudják csinálni, igaz, nem mindenhol, ezért kérdezz rá! Én (elős válaszoló) a Hattyúházban voltam Budán, ott 12000 forint volt, 1 órás mozi apával, közben a doki vizsgált, adott fotókat és felvételt is dvd-n.

2010. okt. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13:05-nek.Mikor én voltam akkor elöször az idöpontra érkezöket fogadták és csak utána azokat akik csak ugy mentek.:)Ugyhogy nem hiszem hogy emiatt csusznak.:)
2010. okt. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem sok orvos mondta már, hogy ne higgyek ezeknek a babamozis helyeknek. Mozizni lehet, de szakvéleményt csak arra képzett, megfelelő vizsgával rendelkező orvos tud adni. Ott pedig nem ilyenek dolgoznak.
2012. jan. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!