Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kényes kérdés, miért fáj?

Kényes kérdés, miért fáj?

Figyelt kérdés

12 hetet betöltöttem. Egy kis pajkosságra vágytunk... elnézést, hogy szó szerint írom...


Párom betette az egyik úját (hosszú előjáték után, full nedves voltam), és jobb oldalt a hüvelyem falába egy ponton valami beleszúrt. Nem is esett jól. :(


Na, akkor mentünk a dokihoz említettem a dolgot és hogy van egy kis folyásom... erre kaptam pimafucint.


Lement a kúra, és hát ment az örömszerzés magam boldogságára.. nem tettem semmit sehova és mikor elélveztem az izomösszehúzódásra megint beleszúrt ugyan abban a pontban.


Más is volt már így? Miért van ez?


2023. jún. 16. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Gombád volt, de szerintem annak nincs köze a fájdalomhoz. Terhesség alatt az orgazmus által kiváltott méhösszehúzódások lehetnek fájdalmasak, nem jelent semmi bajt. Vegyél be egy magnéziumot és ne szaladgálj, amíg jobb nem lesz.
2023. jún. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy ott kicsit felsértettétek valamikor? A méhösszehúzódás tényleg fájhat, de nem a hüvelyben.
2023. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Nekem terhesen a vizsgálatok fájtak mindig, pedig soha meg se kottyant előtte... A szexnél nem volt baj, csak nagyon óvatosan kellett elkezdeni.

Lehet, hogy csak a vérbőség miatt érzékeny...

Ha a doki nem látott semmit, akkor valószínűleg nem fog tudni tenni ellene, de jelezd legközelebb is, ha nem javul.

2023. jún. 17. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem olyan durván beszúrt, valahányszor próbálkoztunk, hogy szinte sírtam.

Először még nedvesedtem, de úgy is fájt, aztán már nem is nedvesedtem, csak valami durva savas valadékom volt. Nem volt fertőzésem, sem gomba, semmi bajom nem volt, csak a terhesség viccelt meg.

Ugyhogy egy idő után abbahagytuk a próbálkozást, mert sikosítóval is fájt.

2023. jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!