Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzati szívhang figyelőről...

Magzati szívhang figyelőről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2023. jún. 19. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem csak felesleges stresszforrás, ha esetleg épp nem találod a szívhangot, de közben minden oké, feleslegesen paráztat
2023. jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem is felesleges paráztató eszköz.


Ha valóban nincs szívhang, akkor már úgyse tudsz az égvilágon semmit se csinálni.

Ha van az meg nem jelenti azt, hogy 10 perc múlva is lesz, 10 percenként lehetne hallgatgatni...


Legtöbben nem is a baba, hanem a saját szíverésüket találják meg vele.

2023. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Nekem az első terhességnél nem volt szívhangfigyelőm. Gyengülő magzati szívhang miatt indítani kellett a szülést. Ennek semmi jele nem volt, hisz a baba mozgott, azt hittem minden rendben.

Most a második terhességemnél az orvosom ajánlására vettem egy szívhangfigyelőt, amivel látom, hogy percenként hányat ver a pici szíve.

Számomra hatalmas megnyugtatás.

Ja és nagyon könnyen meg lehet találni a szívhangot, össze sem téveszthető a sajátoddal, hiszen a tiéd sokkal lassabb.

2023. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

#3 Ezért kell a terhesség végén nst-re járni, gondolom ott vették észre, és nem is történt semmi bajotok szívhang figyelő nélkül sem.


A legtöbben nem arra veszik, hogy amikor már mozog akkor nézegessék, akkor már nyilván egyszerűbb megtalálni is, hanem arra, hogy 7-8 hetesen ellenőrizgessék él-e még a baba.

2023. jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Nekem volt és 9.héten megtaláltam a szívhangot. Amíg nem éreztem mozogni napi szinten addig engem megnyugtatott.
2023. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, magamtól nem vettem volna, de kaptam a 20. héten. Soha nem fordult elő hogy ne találtam volna meg vele a szívhangot fél percen belül. Szerintem jó dolog, ha valaki parás.
2023. jún. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs és nem is tervezek venni, 23 hetes vagyok. Sem az orvosom, sem a védőnő nem javasolta. A babák nem szeretik és ismerem magam, csak feleslegesen idegeskednék.
2023. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!