Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit sportoltok/sportoltatok...

Mit sportoltok/sportoltatok terhessen?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

paraszterobikoztam:


futottam a busz után...

sok séta volt hogy napi 5-6 km - turiba, apa elé.-

súlyemelés: teregetés bútorszerelés pakolás

2010. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

semmit...:/ előtte nem sportoltam egy jó ideje, szóval nem akartam elkezdeni, mikor megtudtam hogy babás vagyok.

Amúgy a másodikon lakunk, szóval mondhatni, hogy lépcsőzök a mai napig minden nap:D

2010. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

második vagy, Carmen, nagyot nevettem a paraszterobikon:DD

amúgy a lépcsőzés mellett én is csináltam ezt:D

2010. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

azért aerobik mert mindig mondta a férjem hogy


Húha jó vagy ! - shobertné ahogy szokta.

2010. okt. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Bele is haltam volna ha sportolnom kellett volna terhesség alatt. Most meg már az is küzdősport, hogy kipajszeroljam magam az autóból!
2010. okt. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

16.55 :-)


vazelinnal kend be magad...

2010. okt. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

:-)

Ha belegondolok, sportoltam a terhesség elején. Sokszor előfordult, hogy rohannom kellett a Wc-re, hányás gyanánt. Ez egy jó kis hasizom-gyakorlattal párosult. Most meg már minden lépésnél 10kg.körüli súlyt cipelek. Hát mi kell még?

2010. okt. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hölgyeim,több komolyságot DD. Az érdekelne,hogy aki elötte is sportolt terhessen milyen intenzítással mozgott.A wc-re sprintelés nem ér:)
2010. okt. 12. 17:34
 9/12 anonim ***** válasza:
lehet nem ennyi sportra gondoltal, en 1-2x/hetente jartam kemeny aerobikra, most, hogy terhes lettem kihagytam teljesen es majd a 10-12 het utan itthon kezdem rubint reka mamatornajat es 16 hettol tervezek kismamtornara jarni. igy tettem az elso terhessegemnel is, 12 kg-ot hiztam(52rol indultam) es relativ hamar osszeszedtem magam a szules utan. szerintem ha sportoltal es nincs tiltasod most, kissebb tempoban de folyatathatod...
2010. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én előre elterveztem, hogy Rubint Rékázni fogok, de aztán be kellett érnem annyival, hogy naponta 40x ültem fel a krumpliszsák-szerű heverésemből, hogy a lavórt felkapjam és belehányjak!

A hasizmom jól meglett dolgoztatva! Másra nem volt erőm!

2010. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!