Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltunk nődokinál, de...

Ma voltunk nődokinál, de kifogtunk egy olyan orvost, aki nem mondott semmit. (13 hetes vagyok) Megírnátok ezek az adatok mit jelentenek?

Figyelt kérdés

BPD: 23 mm, THQ: 20 mm, Fl: 9 mm, Hl: 10 mm, NT: 3 mm alatt normál érték

Amnion: lebeg


2010. okt. 12. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

BPD - fejátmérő

THQ a mellkas átmérő

FL combcsont hossza

a többit én se tudom


itt okosodhatsz:

[link]


kár hogy a doki elrontotta az élményt .

2010. okt. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ó, szegény :-(

Jók az értékeid! Nekem 12 hét 3 naposan volt a BDP. 22mm, de nekem ezen kívül csak ülőmagasságot mértek.

2010. okt. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen jó a leleted, bár az nt-hez megírhatta volna, mennyi, az 3mm-ig jó, ez a tarkóredő.


Az amnion valószínűleg amnion húrt jelent a méhben, ezt érdemes lenne megnézetni, hogy nem kapcsolódik-e hozzá magzati aprórész, és hogy hol húzódik a méhben, ez egy "ruhaszárító kötél" a méhlepény anyagából áll ez is, ha a baba rendesen mozog tőle, és nem ragad hozzá semmilye, nem gond, felszívódik, letapad idővel, nekünk 15 hetesen láttak ilyet, 19 hetesen már nem látták. Azt mondta a dokim, akkor veszélyes, ha a baba belegabalyodik, és nem fejlődik ki rendesen 12 hetes korára emiatt.


Beszélj azért dokival, ha gond lenne, azt mondaniuk kellett volna.

2010. okt. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!