Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Progesteron Exeltistől szédülés?

Progesteron Exeltistől szédülés?

Figyelt kérdés

12. hétig kell szednem, 2x200 mg-ot. A reggeli adagommal semmi tunetem nincs, míg azt estinél olyan leszek mint aki istenesen be van rúgva, kb. egyenesen nem bírok menni.


Valaki tapaaztalt hasonlót? Milyen magyarázat lehet mögötte, hogy a reggelitől semmi bajom?


2023. jún. 22. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ettől, de másik progeszterontól (Cyclogest) igen. Vérnyomásom a béka feneke alatt. Mindkét lombik beültetés után el is ájultam tőle, balesetem is lett.

Gyakorlatilag amíg használtam, már csak úgy közlekedtem, hogy az első intő jelnél leültem, akár a földre is, nehogy egy újabb ájulás legyen.

2023. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Étkezéssel egyidőben veszed be? Ha igen, akkor az a probléma, ugyanis éhgyomorra ajánlott. Nekem is addig okozott ilyen mellékhatást, amíg evés után vettem be. Ahogy éhgyomorra kezdtem szedni, nem volt semmi probléma.
2023. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is szédültem a progitól. Mondjuk én többet szedtem, össz 1000mgot egy nap. De szörnyű volt... Nekem végül a 15. hétig kellett és mióta elhagytam, azóta sokkal fittebb vagyok, a szédülés is megszűnt.
2023. jún. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szájon át szedve én is szédültem, hüvely kúppal nem éreztem semmit. Kérj az orvostól inkább kúpot
2023. jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!