Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak a lábfájdalom...

Mit csináljak a lábfájdalom ellen?

Figyelt kérdés

13 hetes terhes vagyok. Igazából nem gondolom, hogy emiatt fájna. Még valamikor április környékén megbicsaklott a lábam, de nem mentem sehova vele. Viszont már néha előtte is tapasztaltam, meg már most 1 hete fáj a bal bokám, ami meg is van belül pöffedve. (Talán a kép visszaadja.) Ha megyek akkor hasogat és a nagylàbujjam alatti csont rész a làbfejemen fáj. Nyár van, lapos papucsban, szandálban érzem, hogy fájdalmas a séta. Cipőben nem igazán, de ebben a melegben hanyagolnàm.


[link]

[link]



2023. jún. 26. 13:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
pedig a lábfejfájdalomra sokszor az a megoldás, hogy rendes tartású cipőt vesz fel az ember, esetleg személyre szabott talpbetéttel. A lapos talpú, semmit nem tartó papucsokban sok embernek fáj a lába.
2023. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!