Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem gond, ha elmegyek UH-ra?

Nem gond, ha elmegyek UH-ra?

Figyelt kérdés
Magánba járok, viszont mikor 7 hetesen mentem, mondta, ha gondolom a 12 hetes előtt elmehetek még közte, mivel ott sok az idő. Így mentem a 10. héten kórházba, mivel amúgy is kellett vérvételre menni, valamint a 12. hetesen magánban voltam. Ott mondta, hogy ha nem gond, a 18. hetesre a kórházba menjek, hogy ott is legyen nyoma. (Ugyanaz ott is az orvos.) De mivel eközött is hosszú idő telik el, arra gondoltam, hogy elmegyek 16. hetesen is, mivel a genetikain még nyílván nem volt 100%-os a neme.☺️
2023. jún. 28. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Én nem ultrahangoznám ennyit, de nyilván, nem törvényellenes, ha szeretnél elmehetsz
2023. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Nyugodtan mehetsz, akàr hetente is, ha meg tudod fizetni.

Az sztk-ba csak a kötelező uh-kat csináljàk meg, illetve ha sürgős problémád van (vérzés, görcs, hugyúti fertőzés, stb.) és bemész a kórház szülészeti osztályára, ott is ránéznek a babára uh-n egy pillanat erejéig, hogy minden rendben van e.

De magán uh-ra természetesen akkor és annyiszor mész, ahányszor akarsz.

2023. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Minek?! De komolyan?

Azért,hogy 2 héttel elöbb megtudd?


Én tuti nem mennék.


Nekem 2 terhességem volt,darabonként 4 uh-val.

Semmiről nem maradtam le.

2023. jún. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Én se értem minek. Sok idő eltelik? És akkor mi van? Nem nő jobban az uh-tol a baba. Nem lesz tőle semmi baja egyébként. Nekem nézték hetente. De annak oka volt. Ok nélkül nem mennék ultrahangra.
2023. jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pont így jártam magánban, 7, 10, 12, 16, 20 hetesen. Ebből a 12. és 20. heti a genetikai, a másik 3 volt a nőgyógyásznál. Szerintem nem sűrű. 🤷🏻‍♀️
2023. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!