Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sokat hízok terhesség...

Ha sokat hízok terhesség alatt, az miért van, ha nem eszek amúgy sokat?

Figyelt kérdés

25 hetesen már 10 kg-nél járok, cukrom jó, a terhelés is, úgy eszem, mint előtte, néha egy-egy túrorudi, tejszelet, kis pálcikás jégkrém (ez max heti 1x), iszok rendesen vizet (nem cukros üdítőt) stb.

Eddig nagyokat sétáltam, de el vagyok tiltva jelenleg, viszont a házimunkát megcsinálom.


Ennek ellenére hízok és hízok, a védőnő meg eközben stresszel, hogy milyen sokat híztam.


Miért van ez, és mit csináljak?

Ennél kevesebbet nem tudok és nem is akarok enni, van így is, hogy éhen fekszem le, mert már nem merek enni este.


2023. jún. 30. 11:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Te irod, hogy eddig sokat sétáltál, most meg max a házimunka....
2023. jún. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Előtte is híztam, ez 2 napja derült ki, hogy rossz helyen tapad a lepény.
2023. jún. 30. 11:59
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
A nasikat iktasd ki teljesen.
2023. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy ekkora hízast nem tudsz igazából a hormonokra fogni.


Vizesedhetsz, ami ugye plusz kiló. De az nem 10kg.


Vagy a kajával viszed túlzasba, vagy kevés mozgás. Igy látatlanban, ennyi infóból semmit nem lehet mondani. Az sem mindegy mennyiről indultál, milyen az alkatod.

2023. jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
55 kg/168 cm voltam, mindig vékony voltam, ezért is viselem nehezen ezt.
2023. jún. 30. 12:11
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Èn a terhessèg előtt nehèz fizikai munkát vègeztem. Volt hogy reggeltől estig.

Terhessèg alatt sokkal kevesebbett ettem mègis szaladtak a kilók. Èn 14 kg plusszal megyek szülni.

2023. jún. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Terhesség előtt kondoztam és diétáztam majd ezeket elhagytam és mivel végig hánytam a terhességem sőt többször jártam vele kórházban örültem ha valami nem jön ki. 26 kg jött fel, nagyon sok csokit ettem ha megkívántam, hamburgert normál kaják nem maradtak bent plusz alig tudtam mozogni olyan rpsszul voltam sokszor. 3 hónapos a fiam jelenleg 6 kg felesleg van még rajtam! Pedig császáros voltam és 2 hétig feküdtem csak szinte. Amit tudok mondani hogy ne aggódj ezen ha megszületik a kicsi úgyis visszafogyod, kmereket fogsz vele babakocsizni vagy éppen éjszaka sétálni hogy elaludjon. Nem csinálnám máshogy én bíztos enném amit kívánok, nem hajtanám magam hogy sétálgassak ha nekem az nem jó.
2023. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

A fene se tudja. Én alapvetően magas és vékony vagyok, és sosem tudtam hízni, de az első gyerekkel 17 kilót, a másodikkal 15-öt szedtem fel. Mondjuk, az se látszott meg rajtam, és 1-2 hónap alatt le is ment szinte az egész :D


Pedig nem mondom, hogy hú de sokat ettem volna, a 14-20. hét között igen, akkortájt mindkét terhességemnél sokat voltam éhes, de amúgy nem.

2023. jún. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Érdekes egyébként, szerintem ezt is védőnő válogatja, mert én az első fiammal 21 kilót híztam, igaz eloszlott, nem mondta volna meg senki, hogy ilyen sok rám jött, most a második babámmal 13nál járok és most vagyok a 36ik hétben. Soha nem mondta a védőnő se, hogy sok lenne, nem piszkált ilyesmivel. Ja és 52 kilóval kezdtem mindkét terhességet, szóval nem azért nem látszott mert alapból duci voltam. A kisfiam után egyébként 4 hónap múlva már csak 48 kiló voltam, szóval még többet is fogytam vissza mint amennyit "kellett" volna.
2023. jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Én +6kgval mentem szülni. A védőnő ezért is csesztetett 🤣
2023. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!