Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Ti mekkora frottírtö...

Kismamik! Ti mekkora frottírtörülközőt vesztek, vetetek a babának és ágyneműből, hálózsákból? Ha jól tudom ezekből is különböző méretek vannak?!

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Fürdéshez kifogót vettem a picinek (kapucnis ált 70x70, vagy 90x90-es). A bababoltban van ágynemű kifejezetten babáknak (ált. egyben van a rácsvédővel és a baldahinnal). Hálózsákból pedig van 0-3 hónaposoknak, vagy 62-es méretet. 56-os talán nincs is.

De ha bemész egy bababoltba ott mindent megmutatnak, elmondanak.

Boldog babavárást Neked!

2010. okt. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

frottirtörölköző: sokan mondják hogy nem kell de énis vettem Ikeásat Saxan márkájút kb. 70x140-es.

de volt tetra kifogónk is mindkettőt átalakitottam kapucnissá. egyszerü volt és olcsó a törcsik 750,.-/darabja a tetra akcióban 1250,- egy kap. törcsi 3000,- körül van.


ágynemü: amig egész kicsi volt egy akkora takarója volt mint a szabvány nagypárna arra huzatot varrtunk a köv. a bölcsö garnitúra paplanja volt ez a méret:

[link]

szóval 90x130 cm-es


hálózsákot kaptunk egy 62-eset és egy 68-asat ezutóbbi átalakitható nagyobbá vagyis 74-essé.

2010. okt. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!