Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2.baba valóban gyorsabban...

2.baba valóban gyorsabban születik de jobban fàj?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

2.baba születèse kinèl hogy zajlott? Kiirt időre vagy hamarabb? Kevesebb vajudàssal? Gyors volt a szülès? Jobban fàjt mint az első?

Nàlam első gyerkőc 39.hètre èrkezett. Elfolyt a víz dèlutàn ès màsnap hajnalban kezdödtek a fàjàsok majd koradèlelöttre lett meg.



2023. júl. 3. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
NEM. NEkem a második sokkal tovább tartott.
2023. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, de nekem igen, de nem sokkal, csak fél órával. (Mondjuk az első is hamar meglett, ezt hozzá kell tennem.)

Egy közeli rokonomnak is így volt, neki több órával volt gyorsabb. És intenzívebb volt nekem is, neki is a 2.

2023. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem az első a vajúdással, kitolással együtt 11 óra volt. Nagyon fájt, nem volt idő epidurálra, mert későn mentem be. A második 4 és fél óra alatt született meg. Indították és kértem epidurált.

A harmadik babám is 4,5 óra alatt született meg, indították, de fájdalomcsillapítás nélkül szültem. Nála már tudatosabb voltam.

2023. júl. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első borzasztóan fájt, 24 órából 18 alatt reszkettem, hánytam a fájdalomtól. A második 8 óra volt és wellness ahhoz képest.
2023. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mind a 2 kerek 7 óra volt. Az első 1000x jobban fájt
2023. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem így volt és mindenki ezt mondta nekem, plussz az indításról is csupa rosszat hallottam, ezért aznap reggel úgy rettegtem, mint előtte még soha.

Az első m.víz szivárgással indult 38+5ön, a másodikat a kiírt napon indították. Egy órával volt ez rövidebb (3,5h), de sokkal jobban fájt.

2023. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nálam igaz volt. Gyorsabb, de intenzívebb volt a 2. szülésem. De kivételek biztos vannak itt is.


Hasonló terhességi korban indultak a szülések maguktól fájásokkal, egyik kiírt dátum, másik 2 nappal előtte.

2023. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Általában gyorsabban születik és az anyukák jobban viselik. Márcsak, ha belegondolsz állatoknál is így van most is és régen is így volt, az első szülés (terhesség) viseli meg legjobban a szervezetet, ezért volt sokkal veszélyesebb, ha “idős” volt az első gyerek születésekor az anyuka. Ha többedik gyerek születésekor volt ennyi idős, akkor nem volt gond.


De persze kivételek mindig vannak.

2023. júl. 4. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Elso baba,inditott szules,egy nap vajudas,majdnem csaszar.

Masodik baba,kiirt datum utan harom nappal szuletett.hajnali fel haromkor fajasokra ebredtem,tiz percesekre

Korhazba ertunk fel negyre,öt óra öt perckor szuletett meg a fiam .

Mindenféle fájdalomcsillapító,infuzio,akarmi nelkul

2023. júl. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Lemaradt a vege:

Szoval nekem a masodik szulesem egyaltalan nem fajt,nem hagyott bennem rossz emlekeket,ellenben az elso,igen..

A mai napig ha ra gondolok kiver a viz

9

2023. júl. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!