Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhesen streptococcu...

18 hetes terhesen streptococcus tenyészett ki a kenetből.Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Most jött meg az eredmény az ügyfélkapumra.Streptococcus tenyészett ki.Mit tudnak ilyenkor tenni?Folyás miatt vettek kenetet.Azóta kapom a Klion D 100 hüvelytablettát.Csak aggódom...

Remélem tudok holnap az orvosommal beszélni.



#18 hetesen streptococcus
2023. júl. 6. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:

KlionD segít


Mád nincs

2023. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Friss infóm van ezzel kapcsolatosan. Synlab - Streptococcus B. vizsgálat. Adnak egy fültisztítópálcikához hasonló valamit, picit hosszabb, illetve egy kémcsövet, melyben zselés anyag van. A pálcikát feldugod magadnak a hüvelybe, párszor megforgatod és beleteszed a kémcsőbe. Használj kesztyűt és érdemes előtte sima vízzel megmosakodni, minden vegyszer nélkül. Ezt beviszed a Synlabban, fizetsz 4800 Ft-ot és pár nap alatt megvan az eredmény. Nem mertem én sem mélyen feldugni a pálcikát, tartottam töle, hogy így nem lesz sikeres a teszt, de az lett végül. Azért osztom meg ezt, mert nem tudom járt-e úgy valaki, mint pl.én. Nálunk ugyanis már nem kötelező a vizsgálat, S államiba hiába mentem be, nem veszik le, csak magánúton lehet kérni. Magánorvosok itt még csak Tritonban és ilyen helyeken vannak, ahol egy ilyen vizsgálat is 38.800 Ft lenne. Így tettem egy próbát és le lettem tesztelve 4.800 Ft-ból. Szégyen a mai eü, meg kíváncsi vok mire fizetek tb-t, de ez most nem téma. Csak ezt szerettem volna megosztani veletek, hátha segít más kismamáknak is.
2023. júl. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!