Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor kapta meg a tàppènzt,...

Ki mikor kapta meg a tàppènzt,ha nem volt bankàrtya megadva,szòval az utalvànyosat?

Figyelt kérdés
Màjus 30-tòl 9-es kòddal kiìrtak tp.-re ès nem tudom,hogy mikor kellene küldeniük.Gondolom a jùniusit most kellene majd a hònapban,de pl a màjusi 2 napot megkellett volna màr küldeniük nem?Mondjuk tegnap kaptam egy emailt a mulkàltatòmtòl,hogy a könyvelèst elrontottàk ès betegszabit ìrtak màjus 30 ès 31-re,viszont azt is mondtàk,hogy nincs összefüggès,mert csak a könyvelèst rontottàk el ès elvileg majd jön az àllamkincstàrtòl a pènz.Googleben azt is olvastam,hogy elvileg a tp.-es papìr beküldèse utàn 8 napon belül küldeniük kell,de ha nem ,akkor max 22 nap mùlva.Kinek hogy volt?

2023. júl. 7. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

10.ig kell küldeni

Nekem most volt ebből gond érdeklődj utána oepnél

2023. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy hogym milyen gond,ha megkèrdezhetem?Miòta vàrod?
2023. júl. 7. 14:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Neked mit mondtak?
2023. júl. 7. 14:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!