Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen az alábbi...

5 hetes terhesen az alábbi dolgok normálisak?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, hogy 5 sikertelen inszem, 4 sikertelen lombik után végre sikerült teherbe esnem. Mivel még nem volt sajnos élő, normál terhességem, így nekem minden fura, ezért szeretnék kérdezni itt, dokihoz szerdán megyek. 1 hete teszteltem pozitívat, azóta erősödik a csík szépen (minden reggel csinálok, tudom, nem vagyok normális), és az alábbiakat tapasztalom még:

- mérsékelten csökkent az energiaszintem

-farkaséhes vagyok, gondot okoz a diéta betartása

-folyton fázok, alaphőm 36,8, estére megvan a 37 is, ennek következtében a kinti meleget sem úgy érzékelem

-csak a mellbimbóm érzékeny, nem úgy, mint menzi előtt be van durranva az egész mellem

-kezd hamar zsírosodni a hajam, bőröm

-ami a legdurvább, most este jelentkezett: sárga folyás, viszketés, égő érzés, minden egyéb nélkül. ugye nem vér keveredik bele? elég sűrű is



2023. júl. 7. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a sárga folyás az égő, viszkető érzéssel inkább valamilyen fertőzés, mint bármi más. Én ezzel mindenképpen elmennék dokihoz, nehogy felszálljon.

Amúgy a többi mind lehet normális, okozhatják a hormonok (a fázás amúgy lehet a fertőzéstől is). Jó, én már a 16. hetet taposom, de nekem is hetek óta érzékeny csak a mellbimbóm.

2023. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy égő érzés, viszketés nélkül van, bocsi, rosszul fogalmaztam!

Gratulálok neked :)

2023. júl. 7. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Oh, akkor bocsánat. Ettől függetlenül is lehet az, nem mindenkinek jelentkeznek ezek a dolgok. De lehet normális is, van, akinek ilyen lesz. Ha véres, akkor inkább barnás/rózsaszínes színe lesz attól függően, hogy friss vagy régi vér keveredik a hüvelyváladékkal. Mindenesetre én erről biztosan szólnék a dokinak szerdán.
2023. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Normális minden.
2023. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!