Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemi szerven visszér terhesség...

Nemi szerven visszér terhesség alatt?

Figyelt kérdés

25 hetes kismama vagyok, a nemi szerven, annak környéken a bikinivonalon is egyre több visszerem van.

Akinek volt hasonló milyen kezelést kapott rá? Valami természetes gyógymód létezik esetleg?


Ha csak esztétikai probléma lenne nem zavarna, de estére rettenetesen tud fájni és feszülni az egész tájék.



2023. júl. 9. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nekem egy volt, kb 7 hónapos kortól. Kismama kompressziós harisnyanadrágot vettem, az levitte a nagyját. Szülés után meg azonnal elmúlt, ami maradt még belőle. 40 fokban nyilván nem hangzik a legjobban, de szerintem más nem segít igazán. Amikor volt rá mód, én viseltem.
2023. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szemeremjkakon belul jott ki, de szules utan elmult. A lábamról sajnos nem, fortelmesen visszeres maradtam. Viszont en voltam megnezetni az atjarhatosagot a labamon, magan uton mert féltem nehigy baj legyen.
2023. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Detralexet lehet szedni terhesség alatt, az a fájdalmon javíthat.
2023. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Nekem azt mondta a doki h terhesseg es szoptatas alatt o nem ajanlja a detralexet
2023. júl. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Detralexet kaptam érsebészi javaslatra


Nagyon nagy terheléskor kellemetlen csak.

2023. júl. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!