Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek az normális hogy...

Szerintetek az normális hogy csak egyszer reggel vagy este, vagy egész nap érzek valami magzat mozgást vagy kimarad 1-1nap,? 23 hkm vagyok

Figyelt kérdés

2023. júl. 14. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 24. hét után kell naponta egyszer érezni. Addig belefér az össze-vissza is.
2023. júl. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha nem érzem akkor valami baja van a babának?🙄
2023. júl. 14. 08:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A 2. genetikai UH-n mindent redben találtak? Ha igen, nem valószínű, hogy bármi gond lenne, minden babának más "habitusa" van, még a pocakban is. Én 21 hetesen minden nap szoktam érezni, de az nagyon változó, hogy mennyit. Vannak lustább napjai, amikor csak egyszer egy kicsit, van, amikor meg teljesen be van pörögve a nap nagy részében. Attól, hogy te nem minden nap érzed, még nem jelenti azt, hogy bármi baj lenne. Ha pl. neked aktívabb napjaid vannak, amikor sok minden lefoglal, akkor nehezebben is veszed észre, én is általában akkor érzem jobban, ha nyugiban vagyok, és nem vagyok annyira rákoncentrálva másra.
2023. júl. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen genetikain rendben volt minden. Tegnap voltam dokinál kicsit kevesebb a magzatvíz de jól fejlődik. 23+3 volt 580 gramm. Pocakban uh közben mocorgott igaz nem sokat...
2023. júl. 14. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!