Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesen a baba befordult...

29 hetesen a baba befordult fejvégű fekvésbe. Nyomhatja olyannyira a hugyhólyagomat, hogy folyamatosan pisilnem kell és inkontinenciát is okoz?

Figyelt kérdés
3 napja voltam uh-n, akkor fordult be a baba, és azóta érzem néha néha, hogy a hólyagomat nyomja. Tegnap pisilés után mikor álltam fel éreztem, hogy a lábamon folyik valami, vizelet volt. Ma reggel ismét pisilés után miután az ágyba visszafeküdtem pár cseppet éreztem, majd kimentem pisilni és észrevettem ismét pár csepp folyik végig a lábamon. Kb 20-30 percenként járok pisilni. Normális, hogy ennyire nyomja a hólyagomat?

2023. júl. 17. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos normàlis. Pont ott nyom, ahol ,,nem kène".
2023. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Tegnap nagyon megijedtem, hogy magzatvíz (viszont nem édeskés vagy szagtalan volt€

), viszont reggel óta a hólyagomon “ül” , ezért tudom már biztosra. 🥲

2023. júl. 17. 12:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos benne van a pakliban. Használhatsz inkontinencia betétet.
2023. júl. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szüléa után is maradhat az inkontinencia sajnos...de van torna ami segíthet
2023. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van, hogy rátelepszik és inkontinenciát nem okoz, de folyton úgy érzem, hogy menten bepisilek (ha meg megyek, nem jön semmi). De általában pár óra után átmozdul úgy, hogy újra minden rendben. Hátha neked is odébbmegy.
2023. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!