Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+3 hetes terhesség alatt...

4+3 hetes terhesség alatt (amit még csak erős pozitív teszt bizonyít) mit tegyek, ha napok óta barnás, rózsaszínes barnás folyásom, pecsételő vérzésem van?

Figyelt kérdés
Orvosomat felhívtam, aki pihenést és magnéziumot javasolt. Nem hívott be, mondván lehet a menstruációm jelentkezik (tény, hogy a nemvárt menstruáció napjától van ez a "barnázás") szerintem kémiai terhességre gondol. Viszont a csík szinte alig maradt el a kontroll csík színétől 15 dpo-n (alig 3 napja). Progeszteront nem kaptam. Mit tehetek? Lehet ebből még egészséges terhesség? Nagyon vártuk a pozitív tesztet és ez a tünet nagyon lelombozó.
2023. júl. 21. 12:22
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
4 hét 3 nap - jól elírtam a kérdésben.
2023. júl. 21. 12:23
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kaptál progeszteront, semmi mást nem tudsz tenni.
2023. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Kértem, de nem írták fel... Akkor a sorsra van bízva, mindenfajta gyógyszeres támogatás nélkül.
2023. júl. 21. 12:42
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

A progreszteron nem csodaszer.

10ből 8x feleslegesen írják fel.

Ilyen korai terhességen csak az idő segít. Vagy megmarad, vagy nem.

2023. júl. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
38%

Én felhívnék és elmennék egy másik orvoshoz, de nem mondanám, hogy előtte elhajtott egy másik.

Én így jártam, nem írt fel progeszteront, felhívtam egy másikat, az meg ott hüledezett, hogy hát az kellene pedig.

Elmentem hozzá..

2023. júl. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
4# egyértek. Ha tényleg ilyen egyszerű lenne, akkor a biztonság kedvéért adnának, főleg barnàzàs esetén. Ők is tudják , hogy általában nem az a probléma.
2023. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Én is úgy tudom, hogy csapotpapot felírják, úgyis hogy javarészt nem ez a probléma. Ha maradni akar az a kis élet, akkor maradni fog. Bízz benne, mást nem tudsz tenni. De ha tényleg ennyire zavar, akkor menj el egy olyan orvoshoz aki felírja.
2023. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%

Honnan veszitek, hogy a kérdező nem abba a kettőbe tartozik a tízből? Most ha mégis, akkor csak azért veszítsen el egy babát, mert a másikra volt nagyobb esély?

Azért szokták felírni, mert ártani nem árthat, viszont megmenthet egy egészséges életet, ha mégis az a baj. Nálunk tesóm kapott, el is múlt a vérzés, mert az volt a baj, lassan 3 éves lesz a gyerek. Én is kaptam, nem múlt el, erősödött a vérzés, majd elvetéltem. Nem ez volt a baj. Semmi bajom nem lett attól, hogy kaptam, a tesómnak viszont nem lenne most egy tüneményes gyereke, ha nem kap🤷🏼‍♀️

Kérdező! Igen, sajnos, semmit nem tehetsz reménykedésen kívül. Esetleg bemehetsz ügyeletre, ott lehet írnak fel, de nem biztos. Kórházanként eltérő a protokoll.

2023. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
8# nem biztos, hogy tesódnak is ez volt a baj, attól hogy pont elmúlt. Másrészt a kérdezőnèl még nem is állapítottak meg élő terhességet. Lehet, hogy csak kémiai (volt).
2023. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
39%

#9! Ha progreszteron hiány miatt nem lesz élő terhessége, akkor meg nem is tudják megállapítani.

Jelenleg terhes. Ez tény. Az, hogy mi lesz belőle, azt meg senki nem tudja, de nem tudom, neked miért fáj, ha megpróbálják megmenteni.

Nekem is csak + tesztem volt. És? Nyilván nem volt még szívhang, de adtak 1 esélyt, hogy majd legyen. Látszott, hogy méhen belül van, felírták a progit, a többit meg eldönti a természet.

"nem biztos, hogy tesódnak is ez volt a baj, attól hogy pont elmúlt." Én azért ebben a kérdésben az orvosnak inkább hiszek.

#8

2023. júl. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!