Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorgörcs, hátfájás, derékfá...

Gyomorgörcs, hátfájás, derékfájás, húzódó pocak 36 hetesen?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen találom meg azt a testhelyzetet, amiben komfortosan érzem magam. Tegnap léptünk a 36. hétbe és a fent felsorolt tünetek varázsütés szerűen jelentkeztek.. Gyomorégéssel kezdődött, majd éles, szúró gyomortáji fájdalom lett belőle, mára már görcsöl is az egész bélrendszerem, felvagyok fújódva, és úgy az egész pocakom olyan, mintha "le akarna szakadni". Ha felállok, sétálok, akkor rosszabb, akkor hozzá társul a derékfájás, hátfájás, olyan idegi becsípődés szintjén, ami pluszba minimális légzési nehézséget is okoz..

Ezeket felsorolva normális így a terhesség végén? Vagy gyomorrontás, felfázás, vagy bármi más állhat a háttérben? Érdemes dokit felkeresni, ha amúgy a bébi mocorog, nem érzek "odabent" változást, a szívhangja jó.? Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. júl. 22. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Na ezért se akarok sosem gyereket.
2023. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Szülés előjeleként a hányás hasmenés is normális
2023. júl. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Én is 36 hetes vagyok, úgy érzem, hogy megfulladok a babától, leszakad a hasam, derekam, sehogy nem kényelmes. Néha úgy érzem, hogy olyan lent van a babám, hogy kiesik belőlem állás közben. Gyomorégésem nincs, viszont ha előrehajolok, néha csak visszafolyik a gyomromból a kaja hányinger vagy öklendezés nélkül. Izzadok, pedig nincs melegem, nem tudok aludni, hiába puffadt a szemem az álmosságtól. Második babám, az elsővel nem volt ilyen. Szerintem itt a végén már minden normális. Legalábbis a te leírásod alapján nem aggódnék, viszont lehet, hogy a következő hónap az ilyen lesz... Kitartást!
2023. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló! Akkor ezek szerint máshol se könnyebb az utolsó hónap. 🥹

Köszönöm szépen, neked is kitartást!! 🙏🏻

2023. júl. 22. 17:02
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Mind meghalunk!
2023. júl. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt az utolsó hónap. Nagyon vártam hogy kibújjon. Aztán kivárta a 41 hetet.
2023. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy normális, mert nekem is hasonló tüneteim vannak, szintén 36 hetes vagyok. Igaz a gyomrom most már kevesebbszer ég, de a hasam nekem is görcsöl, a derekam nem fáj ugyan, de 5 percet nem bírok egy helyben állni, mert kényelmetlen lesz. Aludni is alig tudok, étvágyam sincs.
2023. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor valószínűleg ez az utolsó hónap velejárója. 🤔 Mindenesetre ha nem rosszabbodik a helyzet, csütörtökön megyek dokihoz, ott rákérdezek.

7-es, kitartást neked, nekünk! 😄

2023. júl. 22. 19:53
 9/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, így legalább könnyebb szülni menni, így csak nem akarunk maradni. :D Mindjárt kibújik, és felfordul a világ a legszebb értelemben. :)
2023. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!