Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés, barnázás az első...

Vérzés, barnázás az első trimeszterben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Holnap lesz 3 hete, hogy vérzéssel be kellett rohanni a nőgyógyászhoz, aki hematómát fedezett fel a petezsák mellett.

Azóta növekedett a hematóma, első héten többször okozott élénkebb vérzést, majd átváltott barnázásba. 2 napig eltűnik, majd hirtelen megint barnázás jelentkezik.


Normális, hogy 3 hét után még mindig a semmiből hirtelen beindul?


Múlt héten úgy látszott ultrahangon, mintha elkezdett volna szervülni, a mérete 32 mm x 14 mm volt, de azóta is jelentkezett hol több, hol kevesebb barnázás, az utolsó pont két órája.


12+4 hetes vagyok és kétségbe vagyok esve, tudtok esetleg tapasztalatot írni?


Kérlek, negatív történeteket most ne írjatok.



2023. júl. 26. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem jól végződött, pedig brutál mennyiségű vér ürült, sőt, 2x diónyi vérrögök is távoztak.

Akkor azt hittem, hogy ennyi volt.

A poén, hogy ekkor már kórházban feküdtem vele, és megultrahangozott egy orvos, aki "nem sok jót jósolt", és azt mondta, lehetőleg már másnap reggel ne is egyek... Célozva arra, hogy kisded ab lesz belőle.

Aztán másnap megultrahangozott egy másik orvos, és nemcsak, hogy ott volt az embrió, de már szívhang is volt...

Utána még volt vérzés, de feküdtem egész nap, mint egy múmia a szarkofágban, és szépen lassan elmúlt.

Igazából mást nem nagyon lehet tenni. Valaki szerint feküdni sem kell, szerintem meg számított, hogy alig mozogtam, nem tudom...

Illetve C vitamint szedtem, mert állítólag vérzés csillapító hatása van, vagy igaz, vagy nem, ártani biztos nem árt.

2023. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Engem az készít ki, hogy 3 hete tart a vérzés/barnázás, mindig azt hiszem, hogy rendben vagyunk, amikor hirtelen újrakezdi. Nagyon nehéz idegileg ezt kibírni.


Szedek én is magnéziumot, rutascrorbint, utrogestant és sok minden mást is és persze fekszem.

2023. júl. 26. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
7 hetesen mentem az első ultrahangra, akkor látta a doki a hematómát. Rá pár nappal kezdtem barnázni/vérezni, ez a 15.hétig jött-ment, mire végre végleg eltűnt. Azóta minden rendben, 34 hetes vagyok jelenleg. Kitartást és vigyázz magatokra!
2023. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, utolsó!

Te jó ég, akkor a 3 hét nem is tűnik soknak!

Igyekszem pozitív maradni, de minden nagyobb barnázás után elfog a rettegés. Köszönöm a kedves szavakat!

2023. júl. 26. 23:03
 5/5 A kérdező kommentje:
És Nektek is minden jót! 😊
2023. júl. 26. 23:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!