Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Delutani pisibol halvany pozitiv?

Delutani pisibol halvany pozitiv?

Figyelt kérdés

Ma 15 napja voltunk egyutt ferjemmel. Tegnap teszteltem egyet delutan, ami olyan nagyon halvanyan pozitiv lett, hogy csak akkor latszodott, ha bizonyos szogben tartottam a feny fele, ma clear blue-n pluszosat pisiltem, bar ez is halvany/ Mellfeszules van es fel orankent jarok pisilni. Semmi mas tunetem nincs.

Lehetek babas?



2023. júl. 27. 22:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
21%
Ha pozitív, felcsináltak.
2023. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz
2023. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
62%
Ez a félóránként jársz pisilni még akkor is durva lenne ha most fogant volna a babád.Felfáztál vagy nemtudom én 3 hónapos terhesen nem jártam se ezelött se most félóránként pisilni.Mikor kellene megjönnie? Reggeli vizeletből nézz még holnap.De ha halvány pozitív az is pozitívnak számít.
2023. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Holnap reggelre nem varom. Csak annyi rosszat (meg jot is) olvastam a Clear blue tesztekrol, hogy nem tudom hihetek-e neki.
2023. júl. 27. 22:36
 5/26 anonim ***** válasza:
41%
Babás nem, max. terhes. A gyakori pisilés meg simán lehet a bő folyadék beviteltől, vagy egy sima hólyag huruttól. Szívesen.
2023. júl. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj predictort, a nemvárt napján már tökéletesen mutatja az eredményt.

A pisilésről annyit lányok, hogy nem mindegy, kinek hogyan áll a méhe. Nekem sima menzeszkor is mindig gyakrabban kellett pisilnem, a pozitív teszt után két hétig folyton a wc-n ültem, mégsem voltam felfázva.

2023. júl. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Ma reggel csinaltam, halvanyabb plusszos lett, mint a tegnap delutani. Reggel ota nyomas erzes a mehemnel, de ket nap mulva ujra nezem. :) delutan meg bejelentkezem a dokinal. :)
2023. júl. 28. 10:10
 8/26 anonim ***** válasza:
Na mi lett kérdező? A gyakori pisilés sokszor csak stressz miatt van, meg nekem mensi előtt pl. Remélem sikerült neked! :3
2023. júl. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Szia, igen, vegul 4 pozitiv tesztet produkaltam 4 nap alatt. :D
2023. aug. 2. 08:55
 10/26 anonim ***** válasza:

Halk gratula, kérdező!

Most akkor szépen próbálj megnyugodni, csak pozitív gondolatok! Szurkolok neked!

6 voltam

2023. aug. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!