Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel érdemes kenni a hasam?

Mivel érdemes kenni a hasam?

Figyelt kérdés
13 és fél hetes vagyok, ma meg akartam kérdezni az orvosom h ő milyen krémet vagy olajat ajánlana pontosan erre nem elfelejtettem megkérdezni? Mivel kentétek a pocakotokat ami bevált? Oké sokan mondják hogy genetika meg ha kenem is megfog repedni.Lehet hogy elkerülhetetlen de szeretnék ellene tenni.
2023. júl. 28. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nincs rá biztos módszer, úgy van, ahogy mondják, genetika. De a Bio-Oilt hallottam jónak. Vagy segít, vagy nem, ártani nem árt.
2023. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy mivel kened, genetika. Viszketésre jó lehet később ahogy nő a hasad, de a striákat nem akadályozza meg semmi.
2023. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy. Genetika, igen, ha elkerulod, akkor az csakis amiatt lesz.


Viszont a krem segit enyhiteni a viszketest es a szarazsagot, az tuti. Nekem legalabbis viszketett sokat a hasam, ahogy nott, striakat pedig azt hittem, hogy meguszom, de 38. heten lett :D Hirtelen, jo sok.

Ittam kollagent is, biztos ami biztos, hogy jo sok penzt kidobjak ezekre.


Bio-oil, alverde mama krem, weleda stria elleni, en ezekkel kentem, mikor melyiket vettem. A kedvencem az alverde mama krem volt, allagra es illatra is. Bio oil ragad, mint az allat, azt annyira nem csiptem.

2023. júl. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Bármit kenhetsz rá, ha repedni akar repedni fog
2023. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kenten bio oillal, vichy stria elleni krémmel, szedtem kollagént, volt dm-es olajom-krémem.


Kb 50ezret minimum költöttem erre.


Ahogy a szülőszobába beléptem, 1db csíkom nem volt.


Ahogy a kórházból hazajöttem, ujjnyi vastag lila csíkjaim lettek.


Ennyit a krémekről 🤣

2023. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, valakinek ez akkor is jó üzlet. 😄
2023. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

A Hipp baba-mama olaját használtam, én nagyon szerettem az illatát és jó kis önmegnyugtatás volt. :D

Egyébként csak egy csíkban repedezett meg a hasam pont úgy, mintha császárral szültem volna, szülés előtt meg is kérdezte a doki, amikor meglátta, hogy volt már egy császárom!? :D

Én elégedett vagyok összességében, de ugye sosem fog kiderülni, hogy az olajnak van-e köze ahhoz, hogy nem repedeztem teljesen össze. Nekem a viszketést is teljesen megszűntette, vakarózós napokon kétszer kentem. Anyu hasa brutál csíkos, így úgy voltam vele, hogy ártani nem árt, de hátha használ, ha kenegetem...

2023. júl. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!