Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti megfázás?

Terhesség alatti megfázás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A 13-ik hétben járok és tegnap este elkezdett rázni a hideg, fájtak a végtagjaim.

Ma reggelre elmúlt, aztán újra jelentkezett iszonyatos fejfájás mellett.

Este bevettem egy panadolt, ittam egy herbal swiss forróitalt.

A hőm 37,3.. azt tervezem, hogy este újra be veszek egy panadolt, a kérdésem az lenne, hogy mivel tudnék minél hamarabb kimászni ebből?

Mennyire árt a magzatnak, hogy napi szinten gyógyszerezem magamat?

A háziorvosom betegség esetén távgyógyítást végez, holnap keresni is fogom, csak addig szeretnék kérni egy két tippet tőletek.😊



2023. aug. 6. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj sokat, igyál sok folyadékot, herbal swiss mehet terhesség alatt is nyugodtan. Paracetamol semennyit se árt a magzatnak, de én 37,3ra semmit se vennék be, ugyanis ez még csak hőemelkedés sincs. A legfontosabb, hogyha lázad lenne azt csillapítsd. Csodaszer nincs, amitől hipp-hopp meggyógyulnál.
2023. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a herbal swiss ital segített (ezt a fortóital port lehet terhesen)

emelt c és d vitamin adag, este pedig kentem magam baby luufal

2023. aug. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15%
Herbal swiss,tartós 37 fok esetén panadol. Ugyanis ha folyton 37 az is láznak minősül. Sok folyadék és sok pihenés. Ha egyszer fájni fog a torkod akkor herbal swiss szirup és sqlvus vizes gargalizálás.
2023. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, a 37 fok az még normális testhőmérséklet. Orvosilag 37,5 fok felett van hőemelkedés.
2023. aug. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!