Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gond lehet, ha nem érzem a...

Gond lehet, ha nem érzem a baba mozgását mostanában?

Figyelt kérdés
19 hetes, 3. baba, már nagyon korán. 12.-13. héten éreztem, hogy mozog, de most mintha napok óta teljes csönd és nyugalom lenne...Aggódom. A 2. babánk előtt volt 3 spontán vetélésem, mindegyik korán 7-9 hét körül, mindig fájdalommal és kisebb -nagyobb vérzéssel járt. Most semmi ilyet nem tapasztalok, de nagyon nyugtalan vagyok. Csak 21 -én megyek genetikai ultrahangra, de az nagyon sokára lesz!
2010. okt. 15. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen lehet gond,ha egy napig nem mozog sokat akkor még rá lehet fogni,hogy lustibb aznap,de napok óta nem érzed ez nem jó.

Miért nem mentél dokihoz?

Lehet a méhlepénnyel van baj és nem jó az ellátottsága de reméljük nem lesz baj.

Menj orovshoz sürgősen.

2010. okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem ész azonnal orvoshoz????????!!!!!!!!!!
2010. okt. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem akarom a kérdezőt bántani,de ezt én sem értem napok óta érzed,hogy valami nem stimmel és nem mész orvoshoz?

Én azonnal mennék ha csak egy napig alig érezném.

A genetika tök mindegy mikor van,uh mindig van éjjel is.

2010. okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A 19. héten még nem "kell" minden nap érezned.

Ha jól emlékszem, nekem a meleg teától mindig ficánkolt. Próbáld ki, hátha neked is beválik.

De ha nagyon aggódsz, menj el dokihoz, vagy hívd fel a védőnőt.

2010. okt. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak más irányba fordult! De azért nézesd meg! És írd meg légyszi mit mondtak!
2010. okt. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért nem mentem azonnal orvoshoz, mert az előző babánkkal is volt ilyesmi, ráadásul akkoriban az ügyeleten nagyon bunkón bántak velünk...De ma mégis elmentünk, megnézték, minden rendben van a babával, csak valahogy úgy fekszik, hogy nem érezni. De mozgott, a szívét is megnézték, minden okés! És most rendesek is voltak az ügyeleten! :)
2010. okt. 16. 13:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor jó!
2010. okt. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Húúú,hál"Istennek:)
2010. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, szerencsére minden oké, bár azóta nem voltam uh-on, és a baba igen lusta. Van, hogy egész nap meg sem moccan. Aztán mire kezdenék kétségbeesni, rúg egy -kettőt. De elég lustának tűnik!
2010. nov. 4. 08:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a második, végigparáztam a terhességet!
2010. nov. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!