Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Füstgép/ködgép füstjében...

Füstgép/ködgép füstjében koraterhesen veszélyes lehet lenni?

Figyelt kérdés

10 hetesen egy szabadtéri, éjszakai vidámparkban tartózkodtam kb 20 percig. Szégyenlem magam, de a férjem fejében fordult meg ez, hogy ártalmas lehet a babára a belélegzett füst. Nem ültem fel semmire, de akkor is óriási füst volt messzebbről nézve az egész parkban, közel a fényektől nem lehetett látni, csak a játékoknál, amiktől jött.


Ti voltatok füstgépes helyen koraterhesen? Okozhatott valami kárt szegény babának?



2023. aug. 12. 23:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az általában szárazjég. Vagyis szén-dioxid,amit te is ki- és belélegzel. Csak szilárd formájában. Mínusz fokon szilárd. Az párolog el szabad levegőn. Nem káros,mert a levegő felhigítja. Szóval az nem füst. Hanem pára.
2023. aug. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A ferjed jo nagy barom, hogy raparaztat ilyesmikre a tudatlansagaval.


A fustgepekben altalaban glicerint vagy propilen-glikolt hasznalnak, es abban a koncentracioban ami egy szabadteri vidamparkban elofordulhat, a vilagon semmi bajod nem lesz tole. Se neked, se a babanak.

2023. aug. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Raktáros vagyok. Múltkor érkezett szárazjégben cucc hozzánk. Direkt kivittük a napra és kiöntöttük. Volt ott is koncerthangulat rendesen 😀 .
2023. aug. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Jah, es valoban, neha sima szarazjeggel, azaz fagyasztott es a folyekony allapot kihagyasaval rogton gazza valo szen-dioxiddal is szoktak 'fustot' csinalni.
2023. aug. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan azt hiszed, igy terhes felnottkent, hogy az igazi fust ?? 😩
2023. aug. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnt fel,hogy nincs szaga a "füstnek"? Az okos férjednek sem? Az szép..
2023. aug. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy felnött nem jelenti hogy esze is van. Megnint itt a bizonyíték hogy a szaporodáshoz ész tuti nem kell!
2023. aug. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Lehet oltani engem, de ti is használjátok már az eszeteket. Füstgépnek vagy ködgépnek hívják ezeket. K**vára nem gondolom, hogy kb füstmérgezést kaptunk. Alapból lesz bajod a hajszőkítéstől? Nyilván nem. Terhesen lehet az első 12 hétben? Nem, mert akkor káros a magzatnak beszívni a festék gőzét. A sushi a sírba visz? Nem, de terhesen nem ehetsz. Stb. Attól, hogy valami nem ártalmas alapból még károsíthatja a magzatot, bunkók. Gondolom nincs gyereketek, ha van is férfiak vagytok, mert egy anya/kismama más szemmel látja ezeket.
2023. aug. 13. 07:38
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Terhesen lehet az első 12 hétben? Nem, mert akkor káros a magzatnak beszívni a festék gőzét." Bruhaha🤣


Ez a mérdés amúgy mar egészen jó, sokkal jobb, mint mondjuk a döglött disznós. Csak a 8. replikát toltad kicsit túl, amúgy tényleg egész hiteles.


Ezeket is te írod ki, Rainbowafterrain_? Mert látom tegnap este óta 12 új kérdésed lett. 😉

2023. aug. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Még, ha én is lettem volna örülök neki, hogy ez neked ennyi boldogságot okoz.😀 Legyen ez életed legnagyobb öröme. Gondolom egyébként orvosi diplomával rendelkező szakember vagy, aki ekkora segítséget nyújt, akárcsak a korábbi nőgyógyászom, aki a hajszőkítésről nyilatkozott így. Néha pont az a hülye, aki maga körül mindenkit annak néz.
2023. aug. 13. 07:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!