Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeméremdomb felső részénél...

Szeméremdomb felső részénél kaparászás a baba mozgása?

Figyelt kérdés

Kis buborék szerű dolgokat már éreztem a héten, most a legújabb, hogy nem túl kellemes kaparászást érzek, ami ahhoz hasonló, mintha valaki belül karistolná a bőrömet. Ez a baba mozgása vagy valami más lehet?


19 hetes vagyok, első terhességem.


2023. aug. 16. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez akár már lehet a baba is.
2023. aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Kérdezd meg az orvosodat. Anno az orvosom és a nővérkék azt mondták a túlaggódó kismamáknak, hogy nem szabad minden bélmozgásból súlyos következtetéseket levonni. A belső szerkezet átrendeződik egy kicsit,

ahogy nő a baba.

Úszkál, mozog, forog, nemsokára, mikor még nem fordul be,

lehet, hogy úgy hólyagon rúg, hogy bepisilsz. :) Én jártam így a másodiknál. :D

2023. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már kérdezte a dokim, hogy érzem e mozogni, mert szerinte ideje lenne, de nem tudom mi számít annal... A dolgomat nehezíti, hogy mellső falon tapad a méhlepény, ami gondolom ebben hátráltató tényező. 😅
2023. aug. 16. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

En 22 hetesen ereztem eloszor, elso baba es szinten mellsofali lepeny.


Nem kell erezned semmit 19 hetesen, nem is ertem az orvost. Raer meg, de majd ugyis fogod egyertelmuen, amirol mar biztosan tudod, hogy az a baba.

2023. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!