Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire àrtalmas a csiszolt...

Mennyire àrtalmas a csiszolt fal porànak beszìvàsa terhesen?

Figyelt kérdés

Lehet hülyèn hangzik,bocsi a kèrdèsèrt😅Pàrom csinàlja a gyerekszobàt,glettelt ès most csiszolja a falat ès ugyebàr bementem hozzà csak megkèrdezni,hogy mit szeretne a boltbòl ès hàt nem igazàn hallotta maszkban,hogy mit mondok neki, ìgy lehùztam a maszkot ès a port belèlegeztem,amit lecsiszolt a falròl.Az a baj nem èrtek hozzà,hogy ez mennyire kàros anyag,főleg ilyenkor terhesen.Ennyitől lehet baj ,vagy ahhoz egèsz nap szìvnom kène,hogy baja legyen a babànak?

Ne vessetek meg a kèrdèsèrt 😂😂



#Glettanyag
2023. aug. 19. 09:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elég hülyén hangzik 😅

Mégis mi bajod lenne?


Én pl egyedül gletteltem/festettem ki unalomból a folyosót míg terhes voltam. Túléltük 😅

2023. aug. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Ennyitől nem lehet baj. Viszont arra figyeljetek, hogy bőven legyen ideje a festésnek kiszárani és lehetőleg bababarát, formaldehid és voc mentes festéket vegyetek.
2023. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

2-re: Hát igen, a formaldehid pl. rákkeltő.

A szimpla por azon túl, hogy megterheli a tüdőt, nem tudok róla, hogy ártalmas lenne.

2023. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%

🤣 Jó, hát vegül is a héten még nem volt 'agyalágyult terhes nő belélegezte/megette' kérdésed, de már annyira túltoltad őket, hohy sajnos nem érik el az ingerküszöböt.


Esetleg ha csíkba rendezve, bankkártyával meg egydollárossal szippantotta volna gel a falport...

2023. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
67%
Nézd, te is érzed, hogy ez gáz kérdés.
2023. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! 🙂Akkor megnyugodtam,hogy ennyitől nincsen baj.A festèket màr pàrom megvette,nem tudom ,hogy milyen,de mondta az eladònak,hogy gyerekszobàhoz kell 🤷‍♀️De mèg csak 20 hetes terhes vagyok,ùgyhogy bőven van ideje megszàradni a festèknek🙂
2023. aug. 19. 11:35
 7/25 A kérdező kommentje:
4-esnek:Èn mèg csak elsőnek tettem fel ilyen kèrdèst,de nem baj 🙂
2023. aug. 19. 11:37
 8/25 anonim ***** válasza:
75%
#7. Igen, elsőnek. És a replikáddal egyidőben a 75%-os lepontozónk is ideért. 😉
2023. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
A kèrdèst azèrt tettem fel,mert nem èrtek hozzà,hogy mennyire kàros a glett anyag.Nyìlvàn nem öl embereket,mert akkor senki sem glettelne,de egy magzatot azèrt kàrosìthat,ha olyan,szòval tethesen nem biztos,hogy olyan jò.A festèkszag se tesz jòt🤷‍♀️
2023. aug. 19. 11:45
 10/25 anonim ***** válasza:
#10. Igen, igen, így van.
2023. aug. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!