Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetesen minden étkezés...

21 hetesen minden étkezés utàn iszonyat puffadás feszül az egèsz hasam…és ez miatt keménynek érzem, pár napja .. iszonyat èrzés… meddig tart ez az egèsz ???? Mert màr nem bírom… szét durranok és,szakadok… màr félve eszek..mit tegyek?

Figyelt kérdés

2023. aug. 21. 20:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hosszú órák telnek el mire helyre jövök..
2023. aug. 21. 20:31
 2/12 anonim ***** válasza:
Én többször eszek kevesebbet, mert ugyanez. Pedig nem is eszek se sokat, se puffasztót, és általában nem is jellemző rám a puffadás, csak most (24 hetes vagyok).
2023. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos én a kevéstől is szétrobbanok kb jó nem annyira mint ha bekajàlnék csak olyan nagy étvagyam lenne de nem ehetek annyit :( néha nem érdekel és bekajálok… utàna meg szenvedés :((( meddig lesz ez?? ;(
2023. aug. 21. 22:23
 4/12 A kérdező kommentje:
Ugye nem terhesség végèig ???:((((
2023. aug. 21. 22:24
 5/12 anonim ***** válasza:
Esetleg probiotikumot, kefirt, joghurtot érdemes lenne megpróbálni a puffadás ellen.
2023. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kb 25.héttől érzem ezt. Ma léptünk a 37.hétbe. A helyzet változatlan.

Néha megy picit több, de általában már nem tudok túl sokat enni,különben én is kínlódok. Ami ront az egészen, hogy király kis székrekedesem is lett úgy 1 hete. 😏

2023. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Aztaaa :( én azt hittem majd szabadon ehetek.. terhességem alatt, nem vagyok túlsúlyos 65 kg kezdtem 71 vagyok, èn nem bántam volna ha megy még fel.. de amint olvasom végig ki tart :( és igy alig van kedvem enni jóizűen..
2023. aug. 21. 22:41
 8/12 A kérdező kommentje:
Konkrétan kb 5-6 óra mire a gyomrom megemészt valamit.. nem igazan birom ezt.. egyébként szedek normafloret de nem segit sajnos
2023. aug. 21. 22:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok vele mint te, borzalmas. Annyira tud fájni ahogy feszül, néha tenyleg azt gondolom, hogy szét repedek. Este mikor le fekszem is szúr faj ha forgolódok. Már estére pl semmit nem eszem, 36. hétben vagyok és 4 kilót hiztam eddig. Raadasul meg a hasizmom is faj ha sokat állok. A vas tabletta áldásos hatása pedig erre meg a szorulas. Szeklet lazítót szedek attól néha jobb. Nagyon várom már hogy kibújjon a kisfiam és vissza kapjam a testem.
2023. aug. 22. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elhiszem :) én reménykedem hogy kicsit jobb lesz mert csak 21 hetes vagyok.. neked mikor kezdődött ez az irtó puffadás feszülés??
2023. aug. 22. 07:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!