Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Férjem mellkastölcsérrel...

Férjem mellkastölcsérrel született, a testvére szintén, őt műteni is kellett. Nagyon izgulok. PrenaTesztet csináltattunk ott minden oké, túl vagyunk a 20 hetes 4D-s genetikai Uh-n is. Kizárhatjuk akkor a mellkastölcsér lehetőségét?

Figyelt kérdés
Elnézést kérek ha buta a kérdés. Utána olvastam hogy ez genetika, de ha a genetikájában nem találtak öröklődő betegséget, akkor ez attól felléphet? Valamint ez a 4Ds genetikai uh-n látszana már egyébként? Bocsi tényleg a kérdéseimért de nem sokat tudok erről. Férjemet zavarta régebben a saját deformitása, mára megszokta. De nem szívesen beszél erről. Hozzá teszem férjemé nem durva. Szerintem szép ahogy van. De nagyon félek, hogy nehogy durvább legyen esteleg a picinek. Azért is tettem fel ezt a kérdést, hogy mire számíthatok ezek alapján? Esetleg ha tudtok válaszolni szívesen elolvasnám. 🙂

2023. aug. 21. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Mi hárman vagyunk testvérek (lányok). Kettőnknek van, tesómé kicsit durvább, mint az enyém, de az enyém is elég látványos. Mármint nekem. Soha senki nem vette észre, amíg nem mondtam. Tesómnak (akinek van), a lányának nincs. Prena nem hiszem, hogy ezt szűrné. Legalábbis tesómnak is, meg nekem is volt más okból genetikai szűrésünk, egyikünknél sem mutatható ki semmi kromoszóma rendellenesség, ezek a non-invazív vizsgálatok meg leginkább azt nézik.

Egyébként akkor se tragédia, ha lesz neki, huszonéves korig jól műthető, ha zavarná. Tesóm meg is akarta csináltatni, de már nem vállalták. Valamikor húszas években csontosodik be és csak addig műtik, amíg porc. Ha nagyon durva, okozhat kisebb gondokat, a belső szervek elhelyezkedése miatt, de kicsit túltolod szerintem. Ez nagyrészt inkább kis esztétikai probléma, ami egyébként is megoldható. Nem egy végtaghiány, vagy ilyesmi.

2023. aug. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem erre való a prena teszt.
2023. aug. 22. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Úgy tudom, ez műthető, maradéktalanul "eltüntethető". Ha neadjisten mégis ez történne, akkor megcsináltatjátok. Emiatt nem vetetném el a gyerekem egyébként se.
2023. aug. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha már csináltatsz egy nem olcsó tesztet, kicsit utánajárhatnál, hogy mire is jó. A tölcsérmellkast nem fogja kimutatni.
2023. aug. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!