Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek van/volt hàtsò falon...

Kinek van/volt hàtsò falon tapadò mèhlepènye mèg a 18. Hèt környèkèn is?

Figyelt kérdés
12 hetesen is màr mèlyen fekvő lepènyem volt.Amikor voltam uh-n a 18+2 naposan magàn orvosnàl genetikàn,akkor ő azt mondta,hogy a lepèny jò helyen tapadt meg,tehàt gondolom feljebb csùszott.Viszont 3 nappal kèsőbb az sztk-ba is elmentem az ingyenes genetikai uh-ra az előzmènyeim miatt(több szem többet làt alapon),de ott meg azt mondtàk,hogy mèlyen fekszik a lepèny ès nèzzük meg 21 hetesen is,hogy feljebb csùszott-e vagy ùgy maradt.Szerintetek kinek higgyek?A Magàn orvosnak vagy az sztk-soknak?Nyilvàn tudom,hogy a magàn orvosnak jobb a gèpe,csak kivàncsi vagyok a vèlemènyekre ès arra,hogy jàrt màr-e valaki ìgy🙁Nektek mondtak valamit,hogy szex tilalom vagy sok fekvès?Mert nekem semmit nem mondott a szonogràfus.Illetve kinek,mikorra kùszott feljebb a lepèny?🤷‍♀️Terhesgondozàsra hètfőn megyek.

#Hàtsò falon ,mèlyen tapadò mèhlepèny #18-19. Hèt
2023. aug. 26. 10:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Nekem 26. hét utàn hagyta el a méhszájat. 28. héttől volt a biztonságos távolságra (méhszájtól 2 centi ha jól emlékszem). Akkoriban nőtt egy nagyobbat a baba, így a méhem is.
2023. aug. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
1es vagyok. Nekem nem volt se szextilalom, se sok fekvés de kímélő életmódot folytattam a biztonság kedvéért.
2023. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen 😊Neked is hàtsò falon tapadt?Te se vèreztèl igaz?Mert nekem sincsen semmi utalò jelem arra,hogy mèlyen van.
2023. aug. 26. 11:25
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen hátsófalon. Szerencsére nem véreztem.
2023. aug. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Èrtem,köszönöm 😊😘
2023. aug. 26. 11:38
 6/17 anonim ***** válasza:

Egyik terhességemnél hátsó, másiknál mellső falon tapadt.

Semmi különbseg nem volt. Ezzel nincs is semmi baj.

Akkor van baj ha fedi a méhszájat. Akkor szoktak pihenést és szextilalmat javasolni.

2023. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

Nekem a 21. héten csak egy "kicsit" lógott rá.

Akkor azt mondta az orvos, hogy kíméljem magam, és "apát is tartsam távol".

Kímélni nem tudtam magam a nagyobb miatt, de eszembe nem jutott szexelni.

31. héten mentem újra, ott meg már teljesen a bordáimnál volt, ahogy mutatta az orvos.

2023. aug. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Èrtem,köszönöm a vàlaszokat!

Hàt tegnapelőtt voltam a vèdődőnèl ès ő csak megemlìtette,hogy valòszìnű,hogy a magànorvos làtta jobban a gèpèvel,de mivel az sztk-ban ezt làttàk,ìgy ne emeljek nehezet ès ne szexeljek🤷‍♀️13 hetesen se mondtàk ezt,amikor mindkèt helyen mèlyenfekvő mèhlepènyt làttak.Èn is ùgy tudtam,hogy akkor van baj, ha ràlòg a mèhszàjra,de erről szò sincs ès tudja a vèdőnő,hogy a magànorvos azt ìrta a papìrra,hogy jò helyen tapadt meg😅Most nem èrtem,akkor mi van.

2023. aug. 26. 12:03
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt végig. Teljesen zavartalan volt a terhességem, semmi korlátozás nem volt. A hátsó fali méhlepény az egyik legideálisabb.
2023. aug. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Èrtem,köszönöm!De neked is mèlyen fekvőt mondtak? 🙂
2023. aug. 26. 12:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!