Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzati szívhangfigyelő...

Magzati szívhangfigyelő használata nehezebb későbbi terhességnél?

Figyelt kérdés

Kérdésem, hogy vettem egy Angelsounds magzati szivhangfigyelőt a 15. terhességi héten, amivel szinte azonnal meg is találtam a szívhangot, viszont ahogy telne a hetek egyre lassabban es nehezebb találom meg vele. Most a 21. hétben vagyok és egy 5-10 perc kellett mire megtaláltam a baba szívhangját. Miért lehet ez?

Nagyjából heti 2 alkalommal használtam és a 18-19. hétig semmi nehézség nem volt benne.



2023. aug. 28. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azert,mert lehet zavarja mar es elmozdul.


Kisfiam, amig tudott, szo szerint menekult a szivhangfigyelo elol a pocakomban amikor a vedono nezte, igy en nem is vettem inkabb.


Egy ponton tul kesobb mar pont, hogy konnyu lesz megtalalni, mert szegenykeknek nincs helyuk nagyon arebb menni.

2023. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az èn fiam is mindig eltornázta magát, ha a szívhangját akarták meghallgatni. Nstn szó szerint folyamatosan kimozdult a tappancsok alól. Ahogy feltettèk már kezdte is a mocorgást ès kb 3 percenkènt kellett igazítani.
2023. aug. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A magzatnak rettentö kellemetlen a szívhangfigyelö, próbál elbújni elöle. Ezért is jobb, ha nem erölteted, teljesen fölösleges, csak stresszeled a picit.
2023. aug. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Hagyd békén szegeny gyereket. Semmi szükség nincsen állandóan nézegetni a szivhangot.
2023. aug. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó dolog ez, csak zavarja. Mint a felnőtteknek, a nem megfelelő ének hang. Ha a gyereknek nincs helye és szűk, akkor nem tud el mozogni.
2023. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!