Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés jelei? Többi lent...

Szülés jelei? Többi lent hosszú lesz. Köszönöm ha segítetek

Figyelt kérdés
Terhességem 37hét 1 napon járok,és mostanában mindig vannak keménykedések fájások elég régóta tart 2 hónapja kb. De a kérdésem az lenne hogy általában 4-5óra fele kezd el durvulni hogy nagyon erősen fáj és méregetem is olyankor 5-6percenként jönnek és 50 másodpercig tartanak elég intenzív fájásokról van szó és eltart ez az egész este 11ig aztán leáll tudok aludni hajnal 4 fele kezdődik de ott több órás kihagyás van azért a fájások közt. Ennyire erősen jóslóznék? Vagy közeledik a szülés? 5 gyermekünk de ilyen nem volt még ott tudtam bizgosra hogy mikor elkezdődtek a fájások már érezgem h ez a mi napunk. Most meg bizonytalan vagyok. Valakinek hasonló? Mikor lett meg a baba akinek többedik szülése? Magzatvizem egyikkel sem folyt el, hogy tudnám hogy ez már biztos jel lenne...ma egyébként extra fáradt álmos voltam 2szer tudtam volna elaludni kb..nyákdugóval nem találkoztam bő folyásom van fehér,illetve átlátszó is.
2023. szept. 4. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Én az ilyen fájások után pár órám belül megszültem. A mai napig dühös vagyok, mert elkergettek a kórházból, hogy csak jósló fájásaim vannak, pedig én tudtam, hogy szülök. 2 órával később megszületett a fiam.
2023. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!