Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A cigaretta füst ugyan olyan...

A cigaretta füst ugyan olyan káros lehet a babára mint ha dohányoznák?

Figyelt kérdés
Pincérnőként dolgozom, ahol sajnos van dohányzórész. Én nem dohányzok, igaz ahol dolgozom van szagelszívó + nyitott ajtó amin kimehet a füst de szívok azért be a nap folyamán füstöt. A gond az hogy még 2-3 hónapig szeretnék dolgozni. Egyedül lennék otthon, a párom sokat dolgozik mentálisan kicsit megviselne az otthon lét, és bírom is a munkát egyenlőre. Nem tudom aki volt màr hasonló helyzetben mit döntött? Mennyire kàros a babàra ha én nem dohányzom? Köszönöm.
2023. szept. 5. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Igen, káros a passzív dohányzás is.
2023. szept. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%
Igen, kàros. Olyan lehetősèg nincs, hogy fixen a nemdohànyzó rèsz legyen a tièd?
2023. szept. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!