Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas ctg eredmények. 180as...

Magas ctg eredmények. 180as magzati szívverés. Néha ingadozik. 160-140. De jobbára 180as. Feljebb szerencsére nem megy! Tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Orvos semmit nem mond. Hiába kérdeztem. Holnap vissza kell mennem megint ctg-re. Neten nem találok semmit. Holnap délutánig meg megőrülök. Mi lehet a baj ebben az esetben a babával? Csak arról találok infót, hogy mi van ha alacsonyabb mint kéne, de arról nem hogy mi van ha magasabb.

2023. szept. 5. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Előtte esetleg fogyasztottál koffein tartalmú készítményt?

Vagy amikor annyi volt akkor épp mozgott?

2023. szept. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Végig mozgott a ctg alatt, bár is én úgy éreztem. Valamikor délelőtt ittam egy kávét (2in1). A ctg-m 4kor volt. Azóta keresek választ a kérdésemre. A dokinak mondtam hogy nem vagyok szakértő, én nem értem hogy mik ezek a görbék. Annyit mondott, hogy jobb is. Na én azóta idegeskedem. Annyira mérges vagyok rá. Miért nem lehetett megmondani hogy mi a gond?! Vagy hogy mi van akkor ha holnap is túl magas. Bocsi hogy így ki írom magamból, de nagyon felzaklatott a dolog.
2023. szept. 5. 23:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kávé miatt lett olyan rossz az nst-m - ugyanilyen 180 körüli értékek, hogy aznap már haza se engedtek. De csak 4 héttel később szültem, addig minden nap volt nst. Viszont a kórházban már csak decaf-ot ittam, onnantól rendben volt.
2023. szept. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Remélem nálam is csak az a baj. De biztos nem tesz jót a babának hogy azóta szét izgulom az agyam. De talán rendben lesz minden.
2023. szept. 6. 00:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De mit kell ezen ennyire bepörögni? Nyilván ha az orvos bajt látott volna, akkor bent tartott volna, nem hazaenged. Simán többet mozgott vagy keveset ittál.
2023. szept. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha az orvos nem tartotta volna jónak ezt az eredményt, akkor benn fogott volna, nem hazaenged.


Azt nem írtad, hol jársz a terhességedben.


Nekem, ha kv-t ittam, és nem 3in1-bent, hanem kotyogósat, meg sem hatotta a gyereket.

Viszont amikor ettem, az iszonyat felpörgette a pulzusát.

Mikor nst-re jártam, nem mondták, hogy nem ehetek elötte. Viszont mikor más okból befektettek, egész napra ctg-re raktak, akkor a 140-160ról felugrott 180-200ra a pulzusa míg én ettem és kb 1órán át ott volt neki.

A dokik azt mondták, hogy tök normális. Ha tartósan van ilyen magasan, az a baj.


Végül nekem indítás lett belőle, de nem a pulzus miatt, hanem mert szivárgott a magzatvíz (39+6ra szültem)

2023. szept. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jajj, bocsi, tényleg. 36 hét. Hát kicsit ingadozott de jobbára kitartott a 180nál. (Doki mondott egy ilyet is, hogy ez lehet jó, és lehet rossz is) 👍🏻

Tök megnyugtató.

Na de ma megyek, szorítsatok, hogy rendben legyen minden. Már nagyon várom hogy túl essek rajta.

2023. szept. 6. 08:20
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is akkor volt magasabb amikor kávét ittam, azért is kérdeztem. Szerintem rendben lesz.
2023. szept. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!