Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10-11dpo semmi tünet mensire sem?

10-11dpo semmi tünet mensire sem?

Figyelt kérdés

Volt aki érzett így és baba volt?

Még az a tipikus "mindjárt megjön" érzésem sincsen.

Ilyenkor már feszült szoktam lenni, de még az sem.

Már 9 hónapja próbálkozunk, eddig mindig bebeszéltem a dolgokat, hogy na ez már biztos annak a jele, hogy valami van.

Volt valaki így?

Tudom ez sem "tünet" de hátha 😊


2023. szept. 6. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

"mindig bebeszéltem a dolgokat, hogy na ez már biztos annak a jele, hogy valami van."


Megválaszoltad a saját kérdésed. Tesztelj a napokban és kiderül.

2023. szept. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Így voltam az elmúlt 2 hónapban, és nem volt baba. Eddig mindig le akart szakadni a méhem, most a semmiből jött meg.

Mi is próbálkozunk és kezdtem reménykedni de kár volt.

Majd tesztelj, aztán kiderül.

2023. szept. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem nem ez volt a válasz a kérdésemre kedves 1-es. Mindig kikell forgatni a másik szavát. Azért van az oldal, hogy kérdezzen az ember. Nem belekotni a másikba.
2023. szept. 6. 10:25
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
3# pedig igaza van és nem írt semmi rosszat.
2023. szept. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem számít, hogy mikor mit érzel. Eleve az ilyen önmegfigyeléstől nekem mindig lesz egy “ilyen vagy olyan érzésem” akármiről is legyen szó.

Első terhességemnél voltak menstruációs szerű görcseim, azt hittem meg is fog jönni, aztán mégsem 🤷🏻‍♀️ (4,5 már ő) semmi egyéb tünetem nem volt vele.


Másodiknál még inkább azt hittem meg fog jönni. Mondjuk nem görcsöltem (de nem is mindig szoktam) de nagyon sokat ettem, ittam, mint minden menstruáció előtt, a mellem is érzékeny volt, ahogy mostanában szokott.. erre nem jött meg🤷🏻‍♀️ (30 hetes várandós vagyok)


Hál Isten egyszer sem gondoltam elöre hogy terhes lehetek, így nem paráztatott a dolog. Szerintem te is engedd el.. ha terhes vagy úgyis kiderül, ha nem az is. Az hogy most mit érzel semmit sem fog befolyásolni. Ha nem jön meg, tesztelj.

2023. szept. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
dec. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Baba 🥰❤️

Nemvárt után 1 nappal pozitívat teszteltem. Holnap töltöm a 19.hetet.

dec. 25. 19:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Visszagondolva egyébként, a derekam fájt , ami azóta is fáj 😅 előtte ilyen nem volt. És 13-14dpon nem volt étvágyam nem ettem semmit.nagyon szédültem, és taknyos is voltam. De ezeket betudtam a nem evesnek, a munkának. Fura volt de nem gondoltam volna ,hogy sikerült. 14dpon éreztem,hogy valami van de nem mertem tesztelni.
dec. 25. 19:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaj, de jó! Sok szeretettel gratulálok! ❤️🥰
dec. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 🥰
dec. 27. 08:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!