Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Összeszedtem terhesen fertőzés...

Összeszedtem terhesen fertőzést, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Két napja kezdődtek a panaszaim, először csak viszketéssel, semmilyen folyással, mára már halvány sárgás folyásom van a wc papíron is látszik. Időpontom az orvosomhoz leghamarabb péntekre van, nagyon aggódom. (Magánorvos és csak heti kétszer rendel).

Ugye ez a két nap már nem fog nagy gondot okozni? :( Illetve mennyi idő mire megérkezik a tenyésztés eredménye általában? Itthon van még hüvelyi probiotikumom, amit egyébként is használok, merjem addig használni hogy a lactobacillusaim ne csökkenjenek jelentősen?


2023. szept. 6. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Énmennék addig államiba mivel sos.hátha még nem vetélnék el...Nem értem miért várnak napokig...

valamint semmit nem használnék terhesen

2023. szept. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
22. hétben vagyok, teljesen zár a méhszájam (előző héten voltam genetikai UH-n), itt az SZTK meg pocsék, úgyhogy oda semmiképp nem megyek le. Nem hiába járok magánorvoshoz, csak ez most elég szerencsétlenül jött ki, hétfőn még semmi bajom nem volt, akkor rendelt, következő rendelése péntek.
2023. szept. 6. 22:59
 3/7 A kérdező kommentje:
A probiotikumot pedig orvosi utasításra kell használnom heti 2x, ettől függetlenül, szóval használható terhesen, kérdés, hogy most merjem e vagy amúgy sincs értelme.
2023. szept. 6. 23:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, hogy mit mond az orvos. Két nap nem oszt, nem szoroz.
2023. szept. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem éred el a dokit telefonon, akkor esetleg a gyógyszerész tud segíteni, hogy milyen szert használhatsz terhesen.
2023. szept. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Én nagyon beteg lettem a terhesség során-antibiotikumot is kaptam. Persze utána hüvely gombás lettem. Nem mentem orvoshoz, mert nem

Volt időpont, nem is hívtam ezzel. Tudtam mi lesz, pedig szerintem 10 éve nem volt ilyen gondom.

Utána olvastam, patikában megkérdeztem. Vettem egy canesten kombit, annyi csak hogy az aplikátor nélkül kell használni. 2 nap mulva már semmi panaszom nem volt.

Kb 2 het mulva mentem orvoshoz. Mondta, hogy jól tettem, ezt lehet használni. Ennyi. Amugy betegtájékoztatóra is rá van írva.

A méhszáj zárt volt nálam is (kb 20 hetes voltam)

Azóta is zárt a méhszáj, már 32 hetes vagyok, semmi bajunk.

2023. szept. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vettem Canestestet, aszerint maradt normál a Ph-m, tehát gombás fertőzésem van, így azért kicsit megnyugodtam, hogy nem BV. Holnap úgyis megyek kenetvételre, addig meg elviselem.
2023. szept. 7. 09:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!