Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gócos mandula terhesen??...

Gócos mandula terhesen?? Mennyire veszélyes a babára???

Figyelt kérdés
Van egy gócos mandulám terhesen. voltam 2 honapja orvosnál mar antibiotkumot is szedtem rá nem múlt el a góc pont. Doki mondta hogy ezt terhesség után ki kene szedetni.. most 1-2 honapig nem volt érzékeny de tegnap óta megint fájdogál ..nyeléskor, ásításkor volt valaki igy?

2023. szept. 7. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mandula, hanem arcüreggyulladás és fülgyulladás, illetve fogászati góc...

Hát nem szerencsés, koraszülést okozhat, illetve ha gennygócról van szó és bejut a baba keringésébe a fertőzés akkor szepszist okozhat nála.

Nekem ezt mondták. Szóval 2 fajta antibiot szedtem el egymás után. Arcomat infralámpáztam ezerrel.

A fogamat meg kihúzattam.

Menj el másik fül-orr- gégészhez és kérj másik hatóanyagú antibiot! Ne hagyd annyiban!

2023. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a ful orr gegesz hogy genyes a mandulam.. : ( és valszeg egy igy marad amig ki nem szedetem : ( mar tenyleg nem tudok mit csinalni baszus en is szedtem ket antibiotikumot mar.. de nagyon erdekes hogy a véremben nincs gyulladas a verkep szerint ..
2023. szept. 7. 17:03
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként van genny a mandulámban : (
2023. szept. 7. 17:38
 4/4 egészségszertár ***** válasza:
Más oldalról támogatnám meg még az orvosi utasításokat kiegészítve. Sajnos a legtöbb antibiotikum a bélflóra egyensúlyát borítja fel. Bár nagyon hatékonyak tudnak lenni sok a mellékhatás. Ennek ellensúlyozására javaslom prebiotikus rostkészítmények fogyasztását ami a bélrendszerben lévő hasznos baktérium törzsek tápláléka. Az immunrendszer 70% a bélrendszerben található és ha ez nincs rendben akkor nagyobb eséllyel találnak meg a nyavaják. Másik ami szintén az immun rendszeredet tudja erősíteni jelentős mértékben az az 1,3-1,6 béta glükán. Ezt nem hiszem, hogy megtalálod gyógyszertárakban vagy interneten vagy Bio boltokban keresd. Rendkívül hatásosan támogatja az immunrendszert. Normál esetben én napi 1 kapszulát fogyasztok megelőzés céljából, de ha érzem, hogy kapar a torkom akkor napi 4-6 kapszula azon nyomban kettesével elosztva. 90%-ban nem tud elkapni, maradék 10%-nál esetemben pedig mindig kapcsolódott hozzá valami lelki trauma, törés. Javaslom minden kisgyermekes anyukának, hogy ezt szerezze be házipatikába és amikor a csemete leheletén érezni, hogy oó-ó itt holnapra gondok lesznek olyankor mehet is a 4 kapszula.
2023. szept. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!