Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés ha bekeményedik...

Milyen érzés ha bekeményedik a has? Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Bocsánat, ha buta kérdés, 20.héten járok és időnként észre veszem hogy ha fel állok feszül a hasam mintha kb meg lenne telve vízzel, vagy amikor sokáig tartogatom és már nagyon kell pisilni. (Persze ilyenkor nem kell) ez az lenne?

Elég húzós volt a hétvége munkába, kereskedelem, 11 óra, ráadásul fizetési időszak után és estére megfajdult a derekam, feszített szúrt a hasam. Iszok magneziumot, napi 1 Magnosolv, orvos azt mondta az jó. Szeptember végéig terveznék dolgozni, főnök stresszel, hogy minek akarok elmenni, vállaljak pár napot meg legalább októberben, de egyre kevésbé érzem azt, hogy jó ötlet lenne.

Kicsit utána olvastam, hogy nem egy jó dolog és elkezdett aggasztani, habár olvastam, hogy sokszor olyan erős, hogy nem tud felegyenesedni az ember. Ilyen szerencsére azért nem volt, “csak” mintha tele lenne.

Lassan lesz a 2.genetikai, ott a mehszaj állapotát látják? Vagy azt csak kézzel? Hol ezt olvasom, hol azt.


Egyébként természetesen ha az orvos azt mondja pihenni kéne, teszek a főnökre, csak próbálom felmérni a helyzetet.


Köszönöm szépen!


2023. szept. 11. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:

20. héten nekem kb. nagyobb alma terjedelmében keményedett be a hasam.


A méhszájat hüvelyi uh-val látja az orvos. Nekem mindig nézték, semmi gond, vérzés nem volt.

2023. szept. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!