Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős izom becsipődés fájdalomm...

Bogica0616 kérdése:

Erős izom becsipődés fájdalommal mit lehet kezdeni 32 hetesen?

Figyelt kérdés
Erősen becsipődöt az izom. Köhögni sem bírok a fájdalomtól, több helyre sugárzik, még a mehemet is össze húzza a fájdalom. Járni nem tudok és igazából orrot fújni is nehezen. Stb.. mit tudok ezzel kezdeni?
2023. szept. 11. 18:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Orvosnál voltam, plusz a nőgyógyászt is felhívtam. Algopirint meg Panadolt javasoltak, de nem nagyon hat.
2023. szept. 11. 18:55
 2/10 anonim ***** válasza:
Én rozmaring krémmel kentem, amit a patikában kevertek. Plusz fájdalomcsillapító. Pár nap alatt helyrehozott.
2023. szept. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Milyen fájdalom csillapítot vettél be? Milyen dózisban?
2023. szept. 11. 20:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Bnőm feküdt vegig úgy becsípődött a dereka hogy nem hatott semmi..szülésig lábra alig bírt állni

Kitartást!

2023. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az nagyon durva lehetett.
2023. szept. 12. 07:24
 6/10 anonim ***** válasza:
2 vagyok...talán BenUront szedtem, azt hiszem. Mindenképpen olyant, amit terhesen szabad és csak reggel és este egy szemet, de a krémet gyakrabban használtam.
2023. szept. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Benuront nem.lehet.

Csak panadolt lehet terhesen szedni

2023. szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne benuront szedni? Mi az, hogy csak panadolt lehet? Ugyan hagyjuk már...
2023. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Benuron ugyan olyan hatóanyagú mint a Panadol. Kezd jobb lenni de ha köhogni próbálok vagy tüsszenteni nagyon fáj a hátam a karom tövében. Nem tudom mi okozhatja ez a fájdalom már 2 hete kínoz.
2023. szept. 13. 13:53
 10/10 anonim ***** válasza:

Szedjétek akkor majd kinyiffantok majkárosodásba.. Néha elkéne olvasni a mellekhatásokat nem a 200ftos gyógyszert szedni főleg nemnterhesen.

De termeszetesen mindenkinek a saját döntése.

2023. szept. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!