Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napok óta gyakori hasfeszülés...

Napok óta gyakori hasfeszülés 20 hetesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyjából hétvége óta érzem többször, de már előtte is éreztem ha mondjuk megemeltem a lábam vezetés közben vagy ki és beszálláskor az autóba, mintha feszülne odabent valami, nem is tudnám sokáig a levegőben tartani, ha akarnám sem.

Hétvége munkába nagyon húzós volt, estére feszes volt a hasam, szúrt, magnézium segített. Az elmúlt két napban amúgy is többet szedtem, mert éreztem hogy megviselt.

Ha kiegyenesedek is érzem, de főleg amikor megemelem a lábam bármi miatt. Kb mint amikor az embernek nagyon nagyon kell pisilni es már durván feszít a hólyag, vagy nem is tudom mihez lehetne hasonlítani, habár legtöbbször a babó is azon a területen mocorog.

Az elmúlt két hétben ugrott egyet a pocakom mérete, lehet esetleg ettől, hogy “komolyabb” növekedésnek indult a méhem? Volt esetleg másnak ilyen?


Eddig akármikor kérdeztem az orvost azt mondta csak nyúlnak a szalagok, de azért az ennyire nem volt gyakori eddig. Szeptember végéig tervezek már csak dolgozni, pont ezért egyébként.


Köszönöm szépen!


2023. szept. 13. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha sokat vagyok talpon vagy sokat megyek én is érzek ilyet, hogy nagyon feszít, mintha nagyon kéne pisilni. Pluszban mindig van, hogy feszít vagy beszúr vhol, estére pedig úgy érzem felrobban a hasam (gondolom puffadok is). Igaz én ikreket várok, lehet így más az "élmény".

Szerintem amíg pihenésre ezek a dolgok egyhülnek illetve nincs elviselhetetlen vagy nehezen bírható fájdalom addig sok minden normális. Szedsz magnéziumot? És ha igen mennyit?

2023. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Tegnap már napközben is jobban voltam szerencsére, csak a fene se gondolta, hogy több napi pihenés és nyugi fog segíteni 😅😅


Magnosolvot iszok, doki ajánlotta. Alapból napi egy elég szokott lenni, de abban a pár napban megemeltem másfél, két tasakra. Ma már ismét csak egyet ittam, mert tegnap is jobban éreztem magam pedig dolgoztam, csak sokkal sokkal kevesebb forgalommal szerencsére :)

2023. szept. 14. 08:11
 3/5 A kérdező kommentje:
A magnerotot ajánlották meg sokan, de az laktózos, és nem tudom hogy viselné a hasam. Egyelőre szerencsére a magnosolv is bevált, védőnő is erősen ajánlotta, hogy akkor viszont az jó választás :D
2023. szept. 14. 08:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Naaa, szuper, örülök, h elmúlt. :) én napi 2 szem magne b6ot szedek, tudom h nem a legerosebb de egyelore ugy nez ki kielegiti az igenyeket :D
2023. szept. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amíg elégnek érzed, addig teljesen jó szerintem😁
2023. szept. 14. 12:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!