Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Védőnő nem találta a szívhangot?

Védőnő nem találta a szívhangot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Járt valaki úgy, hogy a védőnő nem találta a szívhangot? 20 hetes vagyok, egy hete minden rendben volt a genetikain.

Ha minden igaz, köldökzsinór áramlást hallott. A gépe szerintem ősrégi, a fehér műanyag meg volt sárgulva.

Jártatok már így?


2023. szept. 18. 12:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Én bemennék a saját nyugalmam érdekében a kórház ambulanciájára. Azért van már elég rutinjuk ebben a védőnőknek, ha nem éppen pályakezdő valaki.
2023. szept. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Ma megyek az orvosomhoz, a védőnő szerint semmi nincs, csak épp.nem úgy feküdt, hogy megtalálja. Mindenesetre izgulok kicsit, délután meglátjuk mi a helyzet.

2 napja érzem a buborékokat és enyhe mozgást is látok a hasamon, remélem rendben van a baba.

2023. szept. 18. 12:22
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs szívhang akkorköldökzsinor áramlás sincs!
2023. szept. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, 3-as! Az a susogós hang az áramlás, igaz? Azt hallottuk biztosan, de a szívhang nem lett meg.

Próbálok nem stresszelni! 🙂

2023. szept. 18. 12:27
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

A a susogó hang ami olyan mint a szél az a bélrendszered lehet.

Ha stresszelsz se tudsz mit csinálni. Mesz a dokihoz és megnéz.

Engem azzal stresszelr hogy nyílik a mehszaj.szoltam a dokimnak aki a vetélések miatt nkabb behívott majd közölte hogy ignoráljam a védőnöt....

2023. szept. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Az jó,hogy ma rad néznek. Ne stresszelj. Nyilván nem jelent semmit,de ha nem lenne időpont én is javasolnám,hogy menj el dokihoz azért. Nálunk is ősrégi szívhangfigelője volt,majd szétesett, keresgélte egy ideig,de megtalálta azért, pedig ő még kezdő is. Biztos minden rendbe lesz.
2023. szept. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem minden rendben lesz!
2023. szept. 18. 12:39
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
Szégyellje magát a védőnő hogy ilyen kétségek között hagyott. Addig kerestettem volna vele ,míg meg nem találja. A susogo hang pedig a hasi aortád hangja. Majd írj délután mi lett
2023. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Drukk! Biztos meglesz!
2023. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy ő a béna (ezt így fogalmazta meg), illetve ilyen téren nem képzett eléggé (idősebb egyébként). Úgyis megyek az orvoshoz, majd ő megnézi, ezzel váltunk el.
2023. szept. 18. 12:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!