Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz helyen lévő méhlepénnyel...

Rossz helyen lévő méhlepénnyel nehezet emeltem. Mennyi idő múlva derül ki, ha nagy a baj?

Figyelt kérdés

5 napja voltam nőgyógyásznál, akkor állapította meg, hogy a méhlepény eléri a méhszájat, de nem fedi el. Annyit mondott, hogy kerüljem a házaséletet és, hogy majd arrébb megy a lepény.


Ma a hisztiző 3 évesem az ágyon dobálta magát (életveszélyesen, mert többször beverte már a falba a fejét), rugdosodott. Nem bírtam az ágyról lecsalni, így megfogtam és lehúztam, ahogy ment volna vissza az ágyra akkor is nagy erővel elkaptam és visszahúztam vagy 3x. 4 hónapja nem emelem meg őt és arra is figyelek, hogy ne emeljek nehezet, de most ez nem jött össze. 15 hetes vagyok, a nagytesó meg majdnem 16 kg.


Szerintetek mennyi idő múlva lesz görcs vagy vérzés, ha baj van? Mindig van egyébként méhleválásnál?


Terhességi diabéteszem is van, így a lepény miatt amúgy is aggódtam eddig is.



2023. szept. 18. 13:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és a gyereket emelve húztam.
2023. szept. 18. 13:36
 2/6 A kérdező kommentje:
Méhleválás = méhlepény leválása
2023. szept. 18. 13:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha baj lenne már véreznél és görcsölnél.
2023. szept. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%

2 terhességet vittem.vegíg úgy hogy vagy rajta volt vagy elérte.

Sose figyeltem az ilyenre ,sőt az elsővel havat lapátoltam ,gipszes apukát segitettem és mindkettőnél szülésig dolgoztam.

Számomra hihetetlen hogy minden szarin fennakadtok.ha

2023. szept. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
4# Akkor tedd össze a kezed, hogy szerencsés vagy és rendbe volt minden és digyelt a kis őrangyal. Én bizony ismerek két személyt is,ahol pedig lett baj, ráadásul az egyiknél 26. héten vált le.. senkinek nem kívánom ezt átélni,amit ők.
2023. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha se vérzés se görcs, a baba rugdos belül akkor semmi gond nem volt. Nincs baj. Lepény feljebb megy
2023. okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!